به گزارش افکارنیوز،تیم ایران امروز یکشنبه در چارچوب رقابتهای لیگ جهانی والیبال در سالن " دپورتیوو " ی شهر هاوانا موفق شد با حساب ۳ بر یک(۲۵ - ۲۲،۲۰ - ۲۵،۱۸ - ۲۵ و ۲۲ - ۲۵) از سد کوبا بگذرد. ایران روز شنبه هم با نتیجه ۳ بر ۲ کوبا را شکست داده بود.

به گزارش سایت جهانی والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: ما در ست اول مرتکب اشتباهاتی شدیم که اجازه داد کوبا برنده شود. پس از آن کوبایی‌ها را با سرویس‌هایمان به مشکل انداختیم. ما در ضدحملات مشکلاتی داشتیم اما دفاع روی تورمان خوب بود.

وی افزود: در ادامه بازی با سرویس‌های خوب و هدفمند خود توانستیم کوبا را اسیر کنیم. ما در توپ‌های برگشتی در این بازی مشکل داشتیم، اما دفاع‌های ما عملکرد خوبی داشتند و توانستیم به پیروزی ارزشمندی در این دیدار برسیم. این پیروزی برای ما بسیار اهمیت داشت. ما می دانستیم که بازیکنان کوبایی جوان و بی تجربه هستند. آنها برای موفقیت به زمان نیاز دارند. کوبایی‌ها مربی خوبی دارند که می‌تواند در آینده آنها را به شرایط بهتری برساند. با این حال باید بدانیم که در ورزش والیبال معجزه جایی ندارد. فراز و نشیب در رشته والیبال کاملا طبیعی است.

تیم ایران در همین چارچوب روز جمعه ساعت ۲۱ با آلمان در ورزشگاه آزادی دیدار خواهد کرد.