به گزارشافکارنیوز،علی پروین ابتدا در خصوص برگزاری جلسه با وزیر ورزش و جوانان گفت: ما در خواست‌مان را به دفتر وزیر دادیم و منتظر دستور آقای وزیر هستیم تا ببینیم ما را قبول می‌کند یا خیر تا چهار کلام در مورد پرسپولیس و سهام آن صحبت کنیم.

وی افزود: نمی‌دانم این جلسه تشکیل می‌شود یا نمی‌شود، آیا اجازه می‌دهند این اتفاق بیافتد؟ یعنی ما با وزیر دیدار می‌کنیم یا نه اما فعلا منتظر هستیم تا ببینیم داستان و ماجرا چیست.

پروین در خصوص موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان نیز گفت: باورکنید همه مانده‌ایم، والیبالیست‌های ما در جهان چه کار می‌کنند، واقعا عزم و اراده آن جوانان از چیزی که ما فکر می‌کردیم یک سر وگردن بالاتر است.

پروین ادامه داد: ما کی فکر می‌کردیم ایتالیا و کوبا را شکست دهیم، حتی تیم دوم یا سوم آنها را؛ اما این بچه‌ها این کار را انجام دادند و باید دست و پای آنها را طلا گرفت.

پروین خاطر نشان کرد: من همیشه از والیبال کوبا، ایتالیا، روسیه و حتی برزیل لذت می‌برم اما باور کنید الان به عشق این جوانان وقتی والیبال ایران را می‌بینم اصلا سردرگم هستم که چطور این جوانان که بعضی‌ از آنها هنوز سن و سالی ندارند مقابل دو متری‌های تیم‌های جهان اینقدر با اراده و با تمرکز بازی می‌کنند. شما اگر سالن بازی‌ها را نگاه کنید علی رغم اینکه در همه جای جهان یک سری ایرانی هستند اما جو عجیب و وحشتناکی برای تیم ملی ما راه انداختند اما بچه‌ها انگار در سالن دوازده هزاری نفری آزادی بازی می‌کنند.

وی یاد آور شد: شنیدم که صعود بچهها به مرحله بعدی ممکن نیست اما باور کنید از الان به بعد دیگر هیچ تیمی مقابل والیبالیستهای ما احساس آرامش نمیکنند و باید این موفقیت را به این جوانان با اراده تبریک گفت، البته این موفقیت قطعا به نفع خود این والیبالیستها است و من شک ندارم به زودی خود این بچهها در تیمهای بزرگ جهان تقسیم میشوند و آقایی میکنند البته نباید از تجربه مربی سطح اولی مثل ولادگو گذشت. دو تعویض میکند یک گیم را زیر و رو میکند. واقعا کارش درست است. ما انشاالله با یک برنامه ریزی خوب به نظرم جایگاه ما در والیبال از این هم که هست بهتر خواهد شد. ما الان یقه بزرگان جهان را گرفتهایم و اگر بجنبیم میتوانیم جز بهترینها هم با این بچهها که در تجربه اول خود آبرو داری کردند قرار بگیریم.