به گزارشافکارنیوز،مجید جلالی در خصوص صحبت‌های جلال چراغپور مبنی بر دلخوری‌ و گلایه‌اش از " آقا معلم " ‌ها ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: تا الان هم دلیل نیامدن چراغپور به تمرینات تراکتورسازی و قطع همکاری‌اش را نمی‌دانم. اگر باز هم مطمئن بودم که اگر پیش چراغپور بروم، از او بخواهم به تراکتورسازی برگردد و او هم قبول می‌کرد، قطعا این کار را انجام می‌دادم.

بیش از ۱۰ نفر گفته بودند چراغپور نمی‌ماند
وی افزود: قبل از شروع تمرینات تراکتورسازی، شاید بیش از ۱۰ نفر با من تماس گرفتند و گفتند چراغپور با شما در این تیم نمی‌ماند. حتی کسانی که به چراغپور نزدیک بودند، این مسئله را به من گوشزد کردند ولی من قبل از شروع کار با چراغپور صحبت کردم و او هم اطمینان داد که این فصل کنار ما کار خواهد کرد.

چراغبپور یکبار هم نگفت چرا نمی‌آید
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه آیا چراغپور از مسئله‌ای در تمرینات دلگیر شده است؟، تاکید کرد: در این دو هفته که کنار چراغپور بودیم، کوچکترین مسئله و مشکلی ایجاد نشد. ایشان حدود یکسال با من در ارتباط بود و به همین خاطر از او خواستم با ما همکاری کند. چراغپور حتی یکبار هم به من نگفت چرا دیگر سر تمرینات تراکتورسازی نمی‌آید، در حالیکه از زمان حضورمان در تبریز همه امکانات فراهم بود و حتی در بهترین هتل شهر مستقر شدیم.

من باید گله‌مند باشم
وی ادامه داد: شما می‌توانید از دوستان نزدیک چراغپور بپرسید که چرا دیگر به تمرین تراکتور نمی‌آید! شاید آن شخصی که باید گله‌مند باشد، من هستم نه چراغپور. کاش او حداقل به من می‌گفت که مشکل چیست. انتظارم از چراغپور بیشتر از این بود و البته از خودم هم به خاطر این انتخابم ناراحتم.

اول به نقل و انتقالات فکر می‌کنیم، بعد به مربی جدید
جلالی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص شرایط این تیم تصریح کرد: در این هفته تمام تمرکزمان روی جذب بازیکنان جدید است. ما قصد داریم یک مربی دیگر به کادر فنی اضافه کنیم. حالا این مربی یا داخلی است یا خارجی. ولی در حال حاضر تمام فکرمان متوجه نقل و انتقال بازیکنان است تا تیم خوبی را برای فصل بعد ببندیم.

هواداران تراکتورسازی را نباید به چاقوی دو لبه تشبیه کرد

وی در پاسخ به این سئوال که " آیا حضور و انتظارات پرشور هواداران تراکتورسازی از این تیم مثل یک چاقوی دو لبه، به ضرر این تیم تمام نمی‌شود "؟، خاطرنشان کرد: اصلا نباید هواداران تراکتورسازی را به چاقوی دو لبه تشبیه کرد. هواداران تراکتور آنقدر مردم خوب و مهربانی هستند که فکر می‌کنم همیشه حامی تیمشان باشند. هرچند آنها از تراکتورسازی هم انتظار دارند که این انتظار هم به جا است. ما هم برای برآورده کردن این انتظارات هر کاری می‌کنیم.

تعداد تماشاگران تمرینات تراکتور بیشتر از تماشاگران بعضی تیم‌هاست

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پایان گفت: تعداد تماشاگران تراکتورسازی در تمرینات، حتی از تعداد تماشاگران خیلی از تیمهای لیگ برتری در مسابقات بیشتر است. این سرمایه بزرگی برای تیم تراکتورسازی است و انرژی مثبت آنها به تیم و بازیکنان منتقل میشود.