به گزارش افکارنیوز،محمود سالار‌کیا درباره آخرین وضعیت قاسم دهنوی برای پیوستن به پرسپولیس گفت: هنوز حکمی در خصوص پرونده دهنوی صادر نشده و یا حداقل به ما ابلاغ نشده است. دهنوی بازیکن آزاد است که در حال حاضر به پرسپولیس پیوسته است.

وی در پاسخ به این سوال که «چه جریمه‌ای در انتظار دهنوی است» اظهار داشت: به احتمال زیاد دهنوی جریمه نقدی می‎شود که پرداخت آن به عهده خودش است، البته ممکن است این جریمه از قراردادش با پرسپولیس کسر شود.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در مورد حضور قاسم حدادی‌‍‌فر در این تیم تاکید کرد: با توجه به وضعیتی که این بازیکن دارد می‌تواند در کنار پرسپولیس باشد که البته ابتدا باید رضایت نامه‌اش را از باشگاه ذوب‌آهن دریافت کند. امیدواریم بتوانیم با مسئولان باشگاه ذوب‌آهن تعامل خوبی داشته باشیم.

سالارکیا در واکنش به صحبت‌های علی فتح‌الله زاده در خصوص اینکه «بازیکنان پرسپولیس بنز پورشه گرفتند اما استقلال پول ندارند»، تصریح کرد: آقای رویانیان در این مورد صحبت‌های خوبی را انجام داد. مگر می‌شود تیمی مشکل مالی داشته باشد و بعد در خارج از کشور اردو بزند؟ نمی‌دانیم قسم حضرت عباس(ع) را باور کنیم یا دم خروس را؟!

وی ادامه داد: این درست نیست که تیم‌های رقیب برای همدیگر حاشیه درست کنند حالا چه پرسپولیس برای استقلال و چه استقلال برای پرسپولیس، صحبت در مورد مسائل باشگاه‌ها زیاد پسندیده نیست. تیم‌های بزرگی مانند پرسپولیس و استقلال به همان اندازه که بزرگ هستند، هزینه دارند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس ضمن اشاره به این مسئله که این تیم در حال حاضر در آرامش کارش را دنبال میکند، گفت: آقای رویانیان خودش را مانند سپر مقابل حواشی قرار داده تا ترکشی از حواشی به بدنه تیم برخورد نکند.