به گزارشافکارنیوز،ویتال هینن پس از دیدار امروز جمعه تیمش برابر تیم ملی والیبال ایران که در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: روز بدی را پشت سرگذاشتیم و بازیکنان عملکرد بسیار بدی داشتند. در واقع ایران با خودش بازی کرد و آلمان در زمین حضور نداشت. به نظرم ایران بهترین بازی اش در لیگ جهانی را به نمایش گذاشت و ما در بازی حضور نداشتیم.

وی با بیان اینکه قبل از بازی گفته بود یا ۳ بر صفر می بریم و یا ۳ بر صفر می بازیم خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم من جوان هستند و وقتی یک گیم را از دست می دهند سخت به بازی برمی گردند. وقتی ۲ بر صفر عقب بودیم هر کاری کردم تا بتوانیم به بازی برگردییم اما ثمری نداشت. طبیعی است هر مربی دیگری هم جای من عصبی می شد. وقتی تیم به این شکل می بازد دیگر جای هیچ بهانه ای نیست و فقط باید سکوت کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان خاطرنشان کرد: قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم که ایران تیم بسیار خوبی است و باید مراقب این تیم باشیم اما با تمام توان و انگیزه ای که داشتیم نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و انگار در زمین حضور نداشتیم. ما روز بدی را پشت سرگذاشتیم اما قطعا در دیدار فردا شرایط بهتری خواهیم داشت.