گروه ورزشی؛

بحران مالی یکی از مشکلات کهنه و ادامه دار در باشگاههای فوتبال است. مشکلاتی که فصل گذشته بیشتر نمایان شد و یکی از باشگاههای پرطرفدار تهرانی را به شدت با خود درگیر کرد. اما ظاهرا این بی پولی تنها مختص بازیکنان این تیم بوده چراکه در روزهایی که ستاره‌های یک تیم لیگ‌برتری از بی‌پولی و مشکلات مالی ناشی از بدحسابی باشگاه خود می‌نالیدند، مدیرعامل این باشگاه اقدام به خریداری پنت‌هاوس کرده بود!

به گزارش افکارنیوز؛ درست در روزهایی که بازیکنان این تیم لیگ‌برتری از مشکلات مالی می‌نالیدند و چیزی نمانده بود کارشان به اعتصاب دسته‌جمعی بکشد، آقای مدیرعامل اقدام به خرید پنت‌هاوس در برج نوسازی واقع در سواحل دریای خزر می‌کند و خیلی بی‌سروصدا پای قرارداد خرید این پنت‌هاوس امضا می‌اندازد.

البته قرار نبود این خبر جایی منتشر شود و خریدار به فروشنده تاکید کرده بود به‌هیچ‌وجه نگوید پنت‌هاوس برج را به او فروخته اما با گذشت نزدیک به ۲ ماه از این معامله، صاحب بنگاهی که قرارداد فروش پنت‌هاوس در ساحل دریای مازندران در دفتر آژانس املاک او امضا شده بود، نتوانست جلوی زبان خود را بگیرد و از این ماجرا پرده برداشت.

گویا این مدیر املاک که قصد داشته یک واحد آپارتمان شیک در طبقه هفتم همان برج ساحلی را به یک مشتری شمالی بفروشد، لابه‌لای تبلیغ آپارتمان، به این نکته اشاره‌می‌کند که صاحب پنت‌هاوس همین برج مدیرعامل فلان تیم پرطرفدار لیگ‌برتری است که اواخر شهریور این ملک را پسندید و قراردادش را امضا کرد.

این برج نوساز در استان مازندران و شهر ساحلی سرخرود حدفاصل فریدونکنار و محمودآباد واقع شده و آقاي مدیرعامل، پنتهاوس برج را دقیقا در همان دورانی خریده که در واکنش به اعتراض بازیکنان تیمش مدعی شده بود دیگر در حساب باشگاه و حتی حساب شخصی خود پولی ندارد!