گروه ورزشی

؛ در گرماگرم جریان جدایی کریم انصاری‌فرد از پرسپولیس، علی امیری معاون اجرایی استقلال و مسئول نقل و انتقالات باشگاه در مصاحبه ای عجیب ادعا کرد که باشگاه استقلال دو برابر مبلغ قرارداد پرسپولیس با انصاری‌فرد را به مهاجم سرخ ها پیشنهاد داده اما انصاری‌فرد آن را نپذیرفته است!

مصاحبه ای عجیب که در کشاکش جنگ رسانه ای دو باشگاه سرخابی بر سر مبلغ قراردادها و هزینه های دو تیم، استقلالی ها را در موضع ضعف قرار داد و البته دلخوری شدید فتح ا… زاده را به همراه داشت که چرا بدون هماهنگی او چنین مصاحبه‌ای را انجام داده و بهانه به دست رقیب داده است.

به گزارشافکارنیوز؛ امیری نیز به فتح ا… زاده تاکید کرد که این مصاحبه را به سفارش سیدمهدی رحمتی دروازه بان استقلال انجام داده است! ظاهرا انصاری‌فرد که روابط دوستانه و صمیمانه ای با دروازه بان استقلال دارد، در جریان مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس برای اینکه بتواند باشگاه و به ویژه علی دایی را مجاب به تمدید قرارداد خودش با پرسپولیس کند، به پیشنهاد مدیر برنامه هایش و برای بازارگرمی ادعا می کند که از استقلال پیشنهاد خیلی خوبی دارد و از رحمتی کمک می خواهد برای اثبات ادعایش کاری کند تا پیشنهاد خیالی آبی‌ها به او رسانه ای شود!
رحمتي نيز براي كمك به رفيق جوانش از اميري درخواست مي كند تا با يك مصاحبه جالب توجه ادعا كند كه باشگاه استقلال به انصاريفرد پيشنهاد داده است! در حاليكه اين پيشنهاد به هيچ وجه واقعيت نداشت!