به گزارشافکارنیوز،بیست و یکمین دوره از مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان در حالی به میزبانی مکزیک در شهر پوئبلا در حال پیگیری است که در ششمین روز از این رقابت‌ها در بخش مردان، محمد خمسه نماینده وزن سوم تیم ملی در سومین دیدار خود به مصاف نماینده کره جنوبی رفت و با نتیجه ۱۵ بر ۳۰ از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

وی در نخستین دیدار خود حریفی از کشور برزیل را با نتیجه شش بر دو شکست داد و به دور بعد صعود کرد. خمسه در دور دوم برابر حریفی از هلند قرار گرفت و با نتیجه ۱۰ بر دو وی را شکست داد و به دور سوم راه یافت.

این رقابت‌ها روز گذشته در حالی پیگیری شد که مهدی خدابخشی در وزن هفتم با شکست مقابل نماینده تونس در چهارمین دیدار خود از دور رقابت‌ها حذف شد.

سجاد مردانی نماینده وزن هشتم تیم ملی نیز روز گذشته با مبارزه با حریف کوبایی خود با شکستگی انگشت دستش روبرو شد، اما با همان وضعیت به مصاف نماینده گابن رفت و بازی را واگذار و به مدال نقره بیست و یکمین دوره از مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان(۲۰۱۳) دست یافت.

پیش از این هادی مستعان و بهنام اسبقی به ترتیب مدال نقره و طلای مسابقات را کسب کرده بودند.

مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان در حالی فردا به پایان خواهد رسید که امید عمیدی نماینده وزن ششم تیم ملی کشورمان به روی شیاپ چانگ خواهد رفت.