به گزارشافکارنیوز،حمید زینی‌زاده در خصوص خبر عدم صدور رضایتنامه کریم انصاریفرد از باشگاه پرسپولیس و ممنوعیت این بازیکن از بازی اول، اظهار داشت: کریم انصاریفرد با رضایتنامه به باشگاه تراکتورسازی آمد و قراردادش هم ثبت شده است. کارت بازی انصاریفرد هم صادر شده و او قطعا مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد.

وی ادامه داد: باشگاه تراکتورسازی زیر بار حرف زور نمی‌رود. اینکه بخواهند به سازمان لیگ فشار بیاورند تا یک بازیکن بازی نکند، غیر قانونی است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ علیه تراکتورسازی فشار می‌آورد، گفت: من زیاد به این موضوع توجه نمی‌کنم. نمی‌خواهم اول فصل وارد حاشیه شویم ولی می‌گویم زیر بار فشارهایی که به سازمان لیگ وارد می‌شود تا یک تیم را تضعیف کنند، نمی‌رویم.

زینی زاده تاکید کرد: من امروز به سازمان لیگ می‌روم و ان شاءالله که این مسئله هم حل شود. در هر صورت تیم ما با تمام بازیکنانش آماده است تا اول مردادماه به تهران بیاید و خود را برای بازی با پرسپولیس آماده کند.

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه جواد نکونام در ایران فقط باید برای استقلال بازی کند و نمی‌تواند به تراکتورسازی برود، یادآور شد: اصلا چنین چیزی نیست. نکونام مشکلی برای حضور در تراکتورسازی ندارد. صحبت تازه‌ای با این بازیکن نداشته‌ایم و همچنان علاقه‌مندیم تا وی را به خدمت بگیریم.

زینی زاده در پایان درباره زمان احتمالی عقد قرارداد با نکونام هم گفت: هیچ چیزی دور از انتظار و هیچ چیزی هم قطعی نیست. ما تلاشمان را انجام میدهیم و به آینده امیدواریم.