به گزارش افکارنیوز، در اولین مسابقه که از ساعت ۲۲:۲۰ در گروه A برگزار شد، تیم افکار نیوز با یک بازی حساب شده توانست با نتیجه ۵بر ۲ شبکه خبر را شکست داده و با کسب مجموع شش امتیاز به صدر جدول صعود نماید.

در این مسابقه که با بیست دقیقه تاخیر آغاز شد، دو تیم موقعیت هایی را روی دروازه هم ایجاد کردند، که تیم شبکه خبر نتوانست از موقعیت های بدست آمده استفاده نماید و در نهایت سه امتیاز این مسابقه را به حریف خود واگذار کرد.

محمد چمنی ۲ گل، ایمان جعفری ۲ گل، حسام محبوب ۱ گل برای تیم افکار و مهدی ابریشمی۱ گل برای شبکه خبر به ثمر رساندند.

صعود تیم فوتسال خبرگزاری ایسنا به مرحله یک چهارم نهایی
در مسابقه دوم از گروه B که تیم های فوتسال خبرگزاری ایسنا و ایرنا به رقابت پرداختند، تیم خبرگزاری ایسنا توانست با سه گل پیام کریمی، پدرام صادقی و علیپور به برتری دست پیدا کند و تنها گل تیم فوتسال ایرنا را حسین مهدی خانی به ثمر رساند.

گفتنی است در این گروه تیم های فوتسال شبکه سه و خبرگزاری ایسنا، با کسب شش امتیاز صعود خود را به دور بعدی مسابقات مسجل کردند.

شب رؤیایی فردوسی پور
در مسابقه سوم که بین تیم های فوتسال شبکه سه و سایت مشرق برگزار شد، تیم فوتسال شبکه سه با درخشش عادل فردوسی پور توانست تیم فوتسال مشرق را با نتیجه ۷ بر صفر در هم بکوبد و خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی این دوره از مسابقات معرفی نماید.

در این مسابقه عادل فردوسی پور شش گل از هفت گل مسابقه را به ثمر رساند تا با مجموع ۷ گل زده در صدر گلزنان قرار بگیرد. مهرداد سرباز نیز یک گل از هفت گل را به ثمر رساند.

تیم شبکه سه در پایان دو بازی به دلیل گل زده بهتر نسبت به خبرگزاری ایسنا در صدر جدول قرار گرفت