به گزارش افکارنیوز،رویانیان پس از دعوای اساسی رسانه ای با علی فتح الله زاده با او قرار گذاشته بود تا با هم به این ضیافت افطاری بروند و از دوستی های شان بگویند اما وقتی او به هتل استقلال رسید، با تماسی از مدیر آبی ها مواجه شد که می گفت به این افطار نمی آید. رویانیان اما به جمع اصحاب رسانه های ورزشی رفت و چند کلامی هم برای شان سخنرانی داشت. او که کنار عادل فردوسی پور نشسته بود یاد روزهای نخست حضورش در فوتبال افتاد و شب اولی که حکم مدیریتش را گرفت؛ «شب اولی که حکم مدیر عاملی را گرفتم، عادل فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ چنان ضربه‌ای به من زد که یکسال در شوک بودم. ولی خود او در این مدت که این مسائل ایجاد شد می گفت حیف است که از فوتبال بروم چون تازه زیر و بمش را یاد گرفتم. نمی دانم شاید هم برای این می گوید که نبودن من برنامه اش را از رونق می اندازد!»

مدیر پرسپولیس بعد از تقدیر از زحمات رسانه ها باز هم با آنها شوخی کرد و گفت: «من نمی‌خواستم در این مراسم شرکت کنم. شما افطاری تان را در هتل استقلال دادید، اسپانسر تیم تان هم که نام سپاهان دارد. پس من نباید اینجا می آمدم چون همه چیز علیه ماست(خنده)»
او البته بعد از این مدیر شرکت نفت سپاهان را یک پرسپولیسی دو آتشه خواند و از همه حضار خواست که تشویقش کنند. تیم رسانه ورزش را جمعی از سردبیران و روزنامه نگاران ورزشی تشکیل می دهند که هدایتش را محمود کلهر بر عهده دارد