به گزارش افکارنیوز، علیرضا نیکبخت واحدی هافبک استقلال در خصوص آمادگی خودش و تیم برای شروع رقابت‌های لیگ به صحبت پرداخت.

*آقای نیکبخت، شرایط‌ این روزهای‌تان چطور است البته بعد از اردویی که همراه تیم در اوکراین داشتید و بعد تمریناتی که در تهران سپری شد؟

خداراشکر شرایطم خیلی خوب است و به لحاظ بدنی مشکلی ندارم. این حرفی است که حتی مربیان تیم هم آن را ابراز داشته‌اند و فقط مانده تا با تیم به هماهنگی خوبی برسم.

*شرایط استقلال را برای شروع لیگ چطور می‌بینید باتوجه به اینکه فقط چندروز تا اولین بازی تیم در لیگ باقی مانده است؟

شرایط تیم خیلی خوب است، فقط مانده چند بازیکن که باید به تیم ملحق شوند. به نظرم بازیکنانی که جذب تیم شده‌اند هم همگی خوب هستند و همه‌مان در انتظار اولین بازی لیگ هستیم.

*خیلی زود در جمع هم‌تیمی‌ها و البته هواداران پذیرفته شدید، در این خصوص صحبت می‌کنید؟

من ۷ سال در استقلال بوده‌ام و گذشته خوبی با این تیم و این هواداران دارم. اما در کل هواداران به من لطف دارند و خوشحالم که خیلی زود من را در جمع‌شان پذیرفتند. هم‌تیمی‌هایم هم که خیلی بچه‌های خوبی هستند و خیلی ارتباط خوبی با همه‌شان دارم.

*به نظر می‌آید علیرضا واحدی نیکبخت برای فصل جدید، انگیزه‌های زیادی دارد؟

همینطور است، اگر همه بازیکنان برای شروع لیگ انگیزهای در حد ۱۰۰ درصد دارند، این موضوع برای من ۲۰۰ است. انگیزهام برای بازی کردن در استقلال اول از همه برای خودم است، بعد برای امیر قلعهنویی و آقای فتحاللهزاده، سوم برای آن هوادارانی که از من ناراحت هستند و البته هوادارانی که خیلی زود من را پذیرفتند و چهارم هم برای کسانی که در طی این چند سال، به من کمک کردند.