به گزارشافکارنیوز،محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به ادعای رسول خطیبی پس از بازی با استقلال اظهار کرد: آقای خطیبی صحبت‌هایی را بعد از بازی مطرح کردند اما در تازه‌ترین اظهارنظرش به نوعی عقب نشینی آشکار کرده و مدعی شده من کجا اسم آقای ماجدی را آوردم. به ایشان توصیه می‌کنم تیتر مصاحبه‌های خود را در خبرگزاری‌ها ببینند. در همه خبرگزاری‌ها ایشان اسم آقای ماجدی را آوردند و مدعی شدند سرپرست استقلال سیصد هزار بار با آنها تماس گرفته است.

وی در ادامه گفت: این صحبت‌ها هم تخلف انضباطی است که در کمیته انضباطی فدراسیون از طرف باشگاه استقلال پیگیری می‌شود و هم به عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی مصداق جرم است.

بزرگی در ادامه به سایت استقلال گفت: بنده همین جا و در ابتدا فصل به همه رسانه‌ها و شخصیت‌های رسانه‌ای توصیه می‌کنم دست از حاشیه‌سازی بردارند چرا که یقیناً با حاشیه‌ سازی در این فصل برخورد جدی خواهیم داشت. اینطور نیست که مثل دوره‌های قبل از شکایت خود بگذریم و تصمیم داریم با قاطعیت مقابل حاشیه‌سازان بایستیم.

وی در پایان ضمن اشاره دوباره به صحبتهای سرمربی گسترش فولاد گفت: باید در مستطیل سبز قدرت خود را نشان داد و برد و باخت جزو لاینفک فوتبال است و کسی که می بازد باید ظرفیت این باخت را داشته باشد. از این رو ما حتی صحبتهای خطیبی را از طریق کمیته انظباطی فدراسیون پیگیری خواهیم کرد. وظیفه ذاتی ما در معاونت حقوقی دفاع از حقوق استقلال و صیانت از جایگاه استقلال و برخورد با حاشیهها از طریق مراجع قانونی است.