به گزارش افکارنیوز،ژوزه مورینیو با بیان این موضوع که در بارسلونا مربی رونالدوی واقعی(رونالدوی برزیلی) بوده است، از کریستیانو رونالدو، بال پرتغالی رئال مادرید انتقاد کرد.

آقای خاص که در دهه ۹۰ در بارسلونا به عنوان مترجم و دستیار بابی رابسون و لوئیز‌ فن‌خال کار می‌کرد، برای مقایسه رونالدوی برزیلی با رونالدوی پرتغالی از لفظ واقعی برای اشاره به مهاجم پیشین سلسائو استفاده کرد.

مورینیو در گفتوگو با شبکه تلویزیونی ESPN اظهار داشت: من برای اولین بار در بنفیکا به عنوان سرمربی کارم را شروع کردم اما پیش از آن به عنوان کمک مربی و دستیار، در تیم‌ها و در کنار مربیان و بازیکنان بزرگ دنیا تجربه کسب کردم. زمانی که ۳۰ ساله بودم رونالدو را تمرین می‌دادم، نه آن رونالدو، منظورم رونالدوی واقعی است، آن رونالدوی برزیلی.

سرمربی چلسی تابستان امسال در حالی پیشنهاد آبیهای لندن برای مربیگری مجدد در استمفوردبریج را پذیرفت که در آخرین فصل از دوره ۳ ساله مربیگریاش در رئال مادرید، با تصمیمات و اظهارات جنجالیاش دشمنان زیادی برای خود ساخت که یکی از آنها هموطنش کریستیانو رونالدو بود. رونالدو جزو کسانی بود که به جنجالآفرینیهای مورینیو بعد از نیمکتنشین کردن ایکر کاسیاس (دروازهبان شماره یک تیم) روی خوش نشان نداد.