به گزارش افکارنیوز، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز تیم استقلال ضمن ناراحتی از اتفاق رخ داده برای مهدی کریمیان گفت: خبر بدی شنیدم اما خبر خوب اینجا بود که شنیده‌ام او از کما خارج شده است. کریمیان دو سال شاگرد من بوده و از خدا می‌خواهم هر چه سریع تر او را شفا دهد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص دیدار مقابل فجر گفت: فجر تیمی جوان و دونده است و من بازی آنها مقابل فولاد را دیده‌ام. تیم بسیار خوبی هستند و اعتقاد دارم جایگاه آنها در اینجای جدول نیست. آنها با برنامه بازی می‌کنند و با توجه به اینکه ما بازی را به سپاهان باخته‌ایم ولی به دنبال کسب سه امتیاز هستیم.

وی افزود: هر وفت فیلم بازی با سپاهان را می‌بینم حسرت می‌خورم چون پنالتی صد درصد روی قاضی گرفته نشد و نمی‌دام داور چرا آن صحنه را پنالتی نگرفت. ما مقابل سپاهان آن همه موقعیت داشتیم ولی مطمئنا بهتر خواهیم شد و مقابل نماینده تایلند یک بازی فوق‌العاده خوب را به نمایش می‌گذاریم.

قلعه‌نویی ضمن اشاره به غیبت ساموئل، بیک‌زاده و جمشیدیان در بازی با فجر گفت: تمام بازیکنان ما به خصوص هافبک‌هایمان سر حال هستند و ما تیم خوبی داریم. امیدوارم تیموریان و نکونام نیز هماهنگ‌تر شوند تا بهتر شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل تیم گلزنی است یا مسئله دیگر، گفت: ‌ اینگونه مسائل نیست. حتی تیم‌های بزرگ دنیا هم خوب بازی می‌کنند و موقعیت ایجاد می‌کنند اما نتیجه را واگذار می‌کنند. ما هر روز در مهندسی تمرینات ضربات انفرادی به دروازه را تمرین می‌کنیم و ان‌شاءالله این مشکل هم حل می‌شود.

خبرنگاری پرسید قرار است تاکتیک‌تان را در بازی با فجر عوض کنید که قلعه‌نویی گفت: اصلا چنین چیزی نیست و قرار است تاکتیک جدید را از کجا بیاوریم؟ ما با همان نفرات بازی خواهیم کرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت کرار نیز گفت: در بحثاداری این موضوع را در جریان نیستم و آن زمان هم که به من اعلام کردند گفتم بازیکن خوبی است و او را جذب کنید. اما ظاهرا مدیر برنامه‌های کرار اطلاعات کاملی را نداده که این بازیکن تا چه تاریخی با النجف قرارداد دارد. باشگاه استقلال هم در این موضوع مقصر نیست.

وی با اشاره به آخرین تمرین استقلال در شیراز، گفت: یکی از دوستان با آقای جعفری هماهنگ کرده که البته اگر فردا نگویند با آقای جعفری لابی کردهایم، قرار است زمینی در شیراز به ما بدهند.