گروه ورزشی

؛ پس از جدایی ناگهانی مجتبی جباری از استقلال و پیوستن هافبک آبی ها به سپاهان، علی فتح ا… زاده با طعنه ادعا کرد که هواداران استقلال نگران نباشند چرا که به جای زیدان قلابی، زیدان اوریجینال را خواهد آورد و در نهایت گوران لاوره هافبک صربستانی به جای جباری جذب شد و از اواسط هفته جاری وارد تهران شد و قراردادش را با استقلال امضا کرد و حتی در بازی برابر فجرسپاسی هم دقایقی برای استقلال بازی کرد.

لاوره ۳۱ ساله که در جریان اردوی تدارکاتی استقلال در اوکراین در تمرینات استقلال حاضر شد و حتی در دیدار با دیناموکیف نیز دقایقی در ترکیب استقلال به میدان رفت درحالیکه نظر مساعد امیر قلعه نویی را جذب نکرد، اما ناگهان پس از عدم توافق با جاجای برزیلی و با توجه به شکست استقلال در بازی برابر سپاهان، دوباره با پیشنهاد استقلال مواجه شد و این بار بلافصله توافق حاصل شد!

به گزارشافکارنیوز ؛ به نظر می رسد استقلالی ها به خاطر کمبود وقت برای ارسال اسامی تیم خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا مجبور به قرارداد با این بازیکن شدند. گفته می شود رقم قرارداد آبی ها با لاوره ۲۰۰ هزار دلار است و ناگفته از اين مبلغ پيداست كه زيدان اوريجينال چه كيفيتي دارد چرا که این مبلغ با توجه با قیمت سه برابری دلار نیز رقم ریالی آن به اندازه نصف مبلغ قرارداد جباری با سپاهان هم نمی شود!