به گزارش افکارنیوز، درحالی که نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال اعلام کرده است هنوز دعوت نامه ای برای حضور فوتسال بانوان ایران در جام جهانی کوچک نیامده است، در سایت فدراسیون ونزوئلا و در آخرین خبر مربوط به مسابقات جام جهانی کوچک فوتسال بانوان، نام ایران به عنوان یکی از تیم های حاضر در این رقابت ها ثبت شده است.

براساس خبری که پنج روز پیش(۶ آگوست) در سایت فدراسیون فوتبال ونزوئلا انتشار یافته، عنوان شده است " تا کنون تیم های برزیل، اسپانیا، پرتغال، ایران، روسیه، ژاپن، دو تیم از مالزی، اوکراین و کاستاریکا و اندونزی حضورشان در این مسابقات قطعی شده است و هنوز دو تیم دیگر منتظر تایید برای حضور در این رقابت ها هستند. "

به گزارش ایسنا، به نظر می رسد یا دعوت نامه‌ای به فدراسیون رسیده اما کمیته بانوان از این دعوت نامه بی خبر است یا این که تایید حضور ایران در این رقابت ها اعلام شده اما شجاعی، نایب رییس بانوان فدراسیون در جریان این موضوع قرار ندارد.!

مسابقات جام جهانی کوچک فوتسال بانوان از ۱۱ تا ۱۸ دسامبر ۲۰۱۳ در ونزوئلا برگزار خواهد شد. دوره پیش این رقابت ها در پرتغال برگزار شد که ایران به عنوان ششمی دست یافت.