به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۲۵ امروز در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف سایپا می‌رود. کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۰۰ در شرایطی وارد ورزشگاه انقلاب شد که دو خودروی پلیس آنها را اسکورت می‌کرد البته آنها مقابل ورزشگاه با ازدحام هواداران مواجه شدند اما با تلاش نیروی انتظامی به داخل ورزشگاه آمدند.

*پرسپولیسی‌ها با یک دستگاه اتوبوس وارد ورزشگاه شدند، قصد داشتند تا از بین دو نرده که فاصله طرفینش به یکدیگر کمی تنگ بود عبور کنند به همین دلیل اتوبوس سرخپوشان برخوردی با یکی از نرده‌ها داشت و تصادف کوچکی به وجود آمد اما با جا‌به‌جایی سایر خودروها پرسپولیسی‌ها به مسیر خود ادامه دادند.

*در بدو ورود پرسپولیسی‌ها به داخل ورزشگاه تعدادی از مسئولان سایپا به استقبال آنها رفتند و به علی دایی خوش‌آمد گفتند. تعدادی از ژیمناستیک‌کارهای نوجوان البرزی نیز در ورزشگاه حضور دارند و به انجام کارهای آکروباتیک می‌پردازند.

*غلامرضا بهروان نیز در ورزشگاه انقلاب کرج حضور دارد.

*تعدادی از لیدرهای پرسپولیس نیز پس از جلسه‌ای که بیرون ورزشگاه داشتند بر روی سکوهای خود منتقل شدند و به راهنمایی هواداران می‌پردازند.

*موزیک بلندی که در ورزشگاه انقلاب نواخته می‌شود کمی حاضران را دچار مشکلاتی کرده است.

*به دلیل نبود شیرهای آب مأموران نیروی انتظامی توسط وانت‌هایی که برای آنها آب آورده می‌شود از خود در گرمای شدیدی که وجود دارد، پذیرایی می‌کنند.

*برخی از دلالان که ساعت‌ها قبل از بازی به ورزشگاه آمده بودند و با تهیه بلیت قصد داشتند بازار سیاه راه بیاندازند امروز غافلگیر شدند چون همچنان هواداران بدون مشکل در حال تهیه بلیت و ورود به ورزشگاه هستند.

*در بیرون ورزشگاه نیز پرچم‌های قرمز فقط فروخته می‌شود. این در شرایطی است که میزبان امروز سایپایی‌ها هستند.

*پس از قهرمانی تیم ملی بسکتبال در آسیا و صعود به جام جهانی در ورزشگاه انقلاب کرج نیز جشن و شادی برپا شده است.

*مسئولان استانی البرز نیز از ساعت‌ها قبل در ورزشگاه حضور و بر کارها نظارت دارند.

*مسئولین برگزاری مسابقات از خبرنگاران بابت نامناسب بودن جای‌شان عذرخواهی کردند.

*قراربود بلیتفروشی ساعت ۱۴:۰۰ آغاز شود اما به دلیل اینکه مسئولین برگزاری دوست نداشتند بلیتهای تقلبی وارد بازار شود با دقایقی تاخیر و پس از هماهنگی با نیروی انتظامی این کار را از ساعت ۱۶:۰۰ آغاز کردند.