به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹ و ۲۵ دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج و در حضور حدود ۹ هزار و ۲۰۰ تماشاگر به مصاف تیم سایپا رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

روزبه شاه‌علی‌دوست در دقیقه ۳۰ با یک شوت از راه دور به زیبایی دروازه پرسپولیس را باز کرد و گل اول مسابقه را به ثمر رساند. این اولین گلی بود که پرسپولیس در لیگ برتر سیزدهم دریافت کرد.

سید مهدی سیدعلی داور مسابقه به روزبه‌ شاه‌علی‌دوست، محمدباقر صادقی و مقداد قباخلو از سایپا کارت زرد نشان داد.

این اولین میزبانی سایپا در ورزشگاه انقلاب کرج از پرسپولیس بود و این اولین میزبانی برای نارنجی‌پوشان خوش یمن بود. تمام رکوردهای مثبت پرسپولیس در این دیدار شکسته شد. سرخپوشان در این بازی هم اولین باخت و هم اولین گل فصل خود را دشت کردند.

سرخپوشان در نیمه دوم حملات پراکنده‌ زیادی انجام دادند که در یک صحنه توپ را به تیر دروازه سایپا زدند.

ترکیب سایپا:

محمد باقر صادقی، علی زینالی(از دقیقه ۶۳ مقداد قباخلو)، حامد شیری، ‌ سجاد مشکل‌پور، ابراهیم صادقی(از دقیقه ۸۳ محسن ارزانی)، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، بابک حاتمی، کاوه رضایی، روزبه شاه‌علی دوست و سجاد شهباز زاده(از دقیقه ۹۲ مهدی جعفرپور)

سرمربی: انگین فیرات

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، محسن بنگر، جلال حسینی، حسین ماهینی، رضا حقیقی(از دقیقه ۸۰ هادی نوروزی)، محمد نوری، پیام صادقیان، سید مهدی سید صالحی، میثم حسینی(از دقیقه ۷۱ حمیدعلی‌ عسگر)، میلاد غریبی(از دقیقه ۴۶ محمد عباس‌زاده و قاسم دهنوی.

سرمربی: علی دایی