به گزارش افکارنیوز، صادق رییسی‌کیا مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت بعد از باخت ۲ بر یک تیم فوتبال این باشگاه در جمع خبرنگاران درباره‌ی این بازی اظهار کرد: تاثیر داور در به هم ریختن بازی کاملا واضح بود. او در گرفتن پنالتی برای نفت اشتباه کرد و برای این‌که این اشتباهش را تصحیح کند دوباره دست به اشتباه دیگری زد. ما امروز باختیم و بحثی نداریم اما تاثیر داور فقط این نیست که یک پنالتی را درست بگیرد یا غلط بلکه داور می‌تواند حتی بازی را به هم بریزد که امروز این کار را هم کرد.

او ادامه داد: ما اشتباه امروز داور را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام می‌کنیم و امیدواریم همان‌طور که اسم مسابقاتمان لیگ حرفه‌ای است، داوری‌اش هم حرفه‌ای باشد. به هر حال ما بخش خصوصی هستیم و اگر اشتباه داوری یک امتیاز از ما بگیرد برایمان ۷۰۰-۶۰۰ میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت. وقتی لیگ ما حرفه‌ای است نباید برای داوری‌اش فکری کرد. به اعتقادم تیم‌هایی که هوادار ندارند قربانی می‌شوند.

رییسیکیا همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه چرا بعد از تغییر نام باشگاه به سورینت هنوز عنوان راه آهن در آن حفظ شده است، توضیح داد: آن چیزی که سازمان لیگ موافقت کرده راه آهن سورینت است؛ چون هنوز مراحل تغییر نام تکمیل نشده و ما هنوز یک گام جلو رفتهایم. سازمان لیگ امروز موافقتش را برای تغییر نام باشگاه اعلام کرد و ما در بازی با نفت هم به صورت رسمی با عنوان راه آهن سورینت شرکت کردیم. از این پس هم میخواهیم عنوان راه آهن را در زمینهی فوتبالسازی و بخش پایه و آکادمیک حفظ کنیم ولی در پایان پروسهی تغییر نام، عنوان سورینت را باقی خواهد ماند.