به گزارش افکارنیوز، ‌ سرمربی تیم مس کرمان پس از تساوی بدون گل برابر تراکتورسازی در نشست خبری اظهار کرد: از نتیجه راضی هستم و روز خوبی را داشتیم. بهتر از بازی مقابل پرسپولیس کار کردیم و بازیکنانم مقاومت بسیار خوبی داشتند و در دقیقه ۹۴ هم می‌توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم.

وی خطاب به علی کریمی بیان کرد: از کریمی تشکر می‌کنم. بی‌دلیل نیست که آدم اسوه می‌شود و در دل مردم جای می‌گیرد. امروز بسیار جوانمردانه بازی کرد و رفتارش بسیار خوب بود.

یاوری درباره‌ی به زمین افتادن‌های پی‌درپی بازیکنانش و شائبه بازی ناجوانمردانه گفت: ما اصلا ناجوانمردانه بازی نکردیم و مطمئن باشید چنین کاری را انجام نمی‌دهیم ولی در ۱۵ دقیقه انتهایی تمام سعی‌مان را کردیم تا گلی دریافت نکنیم. در دقایق انتهایی تراکتور را مجبور کردیم تا زیر توپ بزند.

وی درباره وضعیت ادینهو گفت: او بازیکن باارزشی است و به فرم خوب خود نرسیده و مطمئن باشید وقتی وی و چند بازیکن دیگرمان به شرایط ایده‌آل برسند عملکرد بهتری خواهیم داشت.

سرمربی مس درباره‌ی هواداران تیم تراکتورسازی و شعارهای آنها بیان کرد: این هواداران آن‌قدر به من محبت کردند که نمی‌توانم آنها را فراموش کنم ولی شاید در بازی امروز شعارهای دیگری نیز داده شد. به آنها سلام نظامی می‌کنم، چون من نظامی بودم.

یاوری درباره مهمان‌نوازی باشگاه تراکتورسازی اظهار کرد: مدیرعامل تراکتورسازی مهمان‌نوازی بسیار خوبی انجام داد و مسوولین تیم ما را به جایگاه ویژه برد. خوب است که بین تیم‌های صنعتی و قدیمی دوستی و رفاقت باشد.

سرمربی تیم مس کرمان در پایان گفت: تراکتور تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ارزشمندی است و از سرعتشان در جریان بازی لذت بردم. انشاءالله این تیم با بازیکنان خوبی که دارد در مسابقاتش موفق باشد.