گروه ورزشی

؛ خوان پر زرق و برق و پرپیمان ورزش به قدری لذت بخش بوده که دل کندن از آن امکانپذیر نیست و حتی با وجود روی کارآمدن دولت جدید و معرفی سرپرست جدید وزارتخانه، باید گوشه‌ای از این خوان را غرق کرد!

به گزارشافکارنیوز؛ اتفاقات عجیب و غریبی که در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان رخ می‌دهد، به هیچ وجه قابل هضم نیست و با هیچ استدلالی نمی‌توان آن را توجیه کرد. وزیر سابق ورزش و جوانان که اوایل هفته گذشته کلید ساختمان سئول را تحویل صالحی امیری داد، همراه با جمعی از اطرافیان سابق به ساختمان شماره ۲ وزارتخانه لشکرکشی کرده‌اند و دفتر و دستک جدیدی را در برج بلند خیابان سایه براه انداخته‌اند!

استارت این اتفاق نادر و تعجب برانگیز بلافاصله بعد از مراسم معارفه صالحی خورد و معاونین محمد عباسی که در ساختمان شماره ۲ حضور دارند، دستور دادند تا در کمترین زمان ممکن دفتر جدیدی برای وزیر سابق ورزش و جوانان آماده شود. با توجه به ارتباط نزدیک معاون جوانان و فرهنگی با وزیر سابق دفتر کاری محمد عباسی در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه‌های هنگفت جهت خرید مبلمان، میز کاری، سیستم صوتی و تصویری و… آماده شد و در عین ناباوری، وزیر سابق ورزش و جوانان در محل کار جدید خود مستقر شد. استقراری که بدون کوچک‌ترین توضیح و ادله‌ای صورت گرفته و سعی شده کاملا مخفیانه و در سکوت کاملا خبری صورت بگیرد.

نکته جالب توجه اینکه محمد عباسی و همراهانش از تمامی امکانات وزاراتخانه از جمله اتومبیل و صبحانه و ناهار مخصوص و سفارشی مدیران ارشد وزارتخانه نیز بهرهمند هستند!