به گزارش افکارنیوز، امیرحسین منظمی دراین رابطه اظهار کرد: بازیکنان تیم ملی والیبال جوانان با یک سامان‌دهی خوب راهی ترکیه شدند. واقعا کادر فنی خیلی خوب و مجربی این تیم را هدایت می‌کند. بازیکنان ایران هم توانایی‌های بسیار بالایی داشتند به ویژه بعد از اینکه چند بازیکن از تیم نوجوانان به تیم جوانان اضافه شدند، ترکیب این تیم تقویت شد. بازیکنان ایرانی در دو بازی نخست مقابل آرژانتین و استونی نشان دادند که توانایی بالایی دارند.

وی افزود: جا دارد که پیروزی‌های ارزشمند والیبال جوانان را به جامعه ورزش و مردم عزیز ایران تبریک بگویم. فکر می‌کنم ان‌شاءالله جوانان والیبال ایران در مسابقات جهانی روی سکو بروند. البته نمی‌توان نتایج بازی‌ها را پیش بینی کرد. در رده سنی پایه هر اتفاقی ممکن است بیافتد. گاهی یک تیم قوی به تیم ضیعیف‌تر از خود هم می‌بازد. نمی‌توان نتایج بازی‌ها را پیش بینی کرد اما شخصاً این توان را در تیم ملی والیبال جوانان می‌بینم که روی سکو برود.

مدیر تیم‌های ملی والیبال ایران همچنین درباره اعزام تیم زیر ۲۳ سال به مسابقات جام ریاست جمهوری قزاقستان گفت: تیم ملی امید ایران هم به آلماتی سفر کرد تا در جام والیبال این کشور شرکت کند. همانطور که می‌دانید نخستین دوره مسابقات جهانی والیبال زیر ۲۳ در سال جاری به میزبانی برزیل برگزار می‌شود. بازیکنان تم امید همپای تیم ملی بزرگسال تمرینات خود را انجام داد تا برای شرکت در این رقابت‌ها آماده شود. جام ریاست جمهوری قزاقستان تورنومنت خوبی است تا بازیکنان ایرانی برای مسابقات جهانی آماده شوند. مطمئنا می‌توانیم شاهد بازی‌های با کیفیتی باشیم.

امیرحسین منظمی به برگزاری کلاس درجه ۲ مربیگری در تهران اشاره کرد و گفت:خدارا شکر همه ۳۶ مربی شرکت کننده در این مسابقات در کلاس عملی نمره قبولی گرفتند و انشاءالله فردا هم همه دوستان در کلاس تئوری قبول میشوند. این دوره از کلاسها کیفیت خوبی داشت و بسیار خوشحالم که فدراسیون زمینه برگزاری این دوره را فراهم کرد.