به گزارش افکارنیوز، امید نظری که در برخی از بازی‌‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برای کشورمان بازی کرد هفته گذشته به همراه تعدادی از همبازیانش دچار سانحه تصادف شد.

این بازیکن در همین ارتباط و همچنین شرایطش در لیگ دسته دوم سوئد گفت‌وگویی را با خبرنگار ورزشی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بعد از تصادفی که داشتی اکنون شرایط تو چطور است؟

من چند روز قبل با دوستانم وقتی می‌خواستیم از تمرین به خانه برویم تصادف کردیم و این موضوع برایمان بسیار ناراحت کننده بود. ابتدا وضعیت خوبی نداشتیم و دو سه روزی را در خانه استراحت کردیم ولی الان خوب هستم و می‌توانم بازی کنم حتی دیروز هم در مسابقات لیگ دسته دو سوئد برای تیمم بازی کردم.

یعنی به طور کامل آماده شدی؟

آماده هستم، دیروز هم بازی داشتیم و بازی کردم.

این شانس را دارید به لیگ برتر صعود کنید؟

الان هشتم هستیم کمی سخت است تا به دسته اول صعود کنیم ولی عزم خودمان را جزم کرده‌ایم تا به این مهم دست یابیم طی هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی را انجام می‌دهیم و حالا باید ببینیم چه می‌شود من هم شرایط خوبی دارم و تلاش می‌کنم به تیمم در راه صعود به لیگ برتر کمک کنم.

تیم ملی چند روز دیگر اردویی را در پرتغال برگزار خواهد کرد آیا مربیان تیم ملی برای حضور در این اردو با تو صحبتی کرده‌اند.

نه اصلا صحبتی نکرده‌اند نمی‌دانم چه می‌شود.

اگر دعوت شوی به اردوی پرتغال می‌آیی؟

بله، اول دعوت شوم و اگر این اتفاق بیفتد خوشحال می‌شوم و می‌آیم.

تیم ملی‌ام به جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرد در چند مسابقه از مقدماتی و جام جهانی خود تو کنار ملی‌پوشان بودی در این ارتباط صحبت کن به هرحال آرزوی هر بازیکنی است که در جام جهانی بازی کند.

بله درست است خیلی خوشحال شدم که به جام جهانی صعود کردیم. انشاءالله و امیدوارم که انتخاب بشوم تا دوباره به اردوی تیم ملی بیایم دفعه قبل دعوت نشدم ولی تلاشم را انجام می‌دهم و فکر می‌کنم بتوانم انتخاب شوم.

حضور در جام جهانی برایت خیلی مهم است؟

بله بازیکنان معروف دنیای فوتبال در جام جهانی هستند و اگر انتخاب بشوم تا همراه تیم ملی در جام جهانی باشم و آنجا برای تیم ملی بازی کنم برایم خیلی خوب خواهد بود چرا که می‌توانم توانایی‌‌های خودم را به مردم کشورم ایران و علاقمندان به فوتبال در جهان نشان بدهم.

دوست داری تیم ملی با چه تیم‌های قدرتمندی در جام جهانی بازی کند؟

برزیل و اسپانیا تیم‌های خوبی هستند بازی با آنها فرصت خیلی خوبی است تا بتوانیم توانایی‌های خودمان را برابر بزرگترین تیم‌ها و بازیکنان دنیا نشان دهیم.

به هرحال جام جهانی فرصتی است که خودتان را نشان دهید و حتی از لحاظ باشگاهی به تیم‌های بزرگتری بپیوندید.

بله، فقط باید خوب بازی کنم و امیدوارم که یک تیم بهتر پیدا بکنم ولی برای رسیدن به این هدف فقط باید در جام جهانی خوب بازی کنم تا شرایط حضور در تیم‌های بهتر و بزرگتر برایم مهیا شود.

وضعیت برادرت امین چطور است؟

امین این فصل به یک تیمی رفته به نام آشوریسکا. آنجا بازی می‌کند و البته دوباره برای یک فصل با مالمو بازخواهد گشت.

با ملی‌پوشان در تماس هستی؟

نه، با هیچ کدام در تماس نیستم.