به گزارش افکارنیوز، خلعتبری که با مشکل دریافت رضایتنامه روبرو شده، کاندید اصلی حضور در تیم پرسپولیس است، اما از طرفی اعلام شده که این بازیکن ممکن است در اقدامی قابل توجه از سوی مسئولین سپاهان راهی این تیم شود تا جانشین مجتبی جباری باشد.

گفتنی است: مسئولین سپاهان در این خصوص اقداماتی را انجام دادند زیرا امکان جدایی جباری از تیم سپاهان وجود دارد و قرار است خلعتبری جانشنی این بازیکن شود که با مسئولین سپاهان دچار مشکلات جدی شده است و قصد دارد به تهران بازگردد.

شایان ذکر است: عنوان شده جباری قرار است ۷۰۰ میلیون پول که از مسئولین تیم سپاهان دریافت کرده است را به مسئولین این تیم پرداخت کند و در ازای این مبلغ از این تیم خداحافظی کرده و بازیکنی آزاد اعلام شود تا در نیم فصل دوم راهی تیم مورد نظر خود در تهران شود.

**شرایط باشگاه عجمان برای پرسپولیس؛ پول رضایتنامه خلعتبری را قسطی بدهید

باشگاه عجمان امارات شرایط جدیدی برای صدور رضایتنامه مهاجم ایرانی خود برای باشگاه پرسپولیس تعیین کرده است.

طبق شنیده های ما از منابع آگاه، باشگاه عجمان امارات شرایط جدیدی برای صدور رضایتنامه مهاجم ایرانی خود برای باشگاه پرسپولیس تعیین کرده است.

در حالی که باشگاه پرسپولیس مدت‌هاست به دنبال جذب محمدرضا خلعتبری، مهاجم ملی پوش عجمان امارات است؛ شنیده می‌شود باشگاه سپاهان هم برای جذب این بازیکن دست به کار شده است.

این در حالی است که شرایط عجمان برای باشگاه پرسپولیس بسیار بهتر از گذشته شده است. باشگاه اماراتی حاضر شده پول رضایتنامه خلعتبری را به صورت اقساطی و در ۳ یا ۴ قسط دریافت کند. با این شرایط پول رضایتنامه خلعتبری در حد همان ۷۵۰ هزار دلاری است که پرسپولیسی‌ها خواهان آن بودند. در این میان گفته می‌شود ممکن است با تخفیف عجمانی‌ها مبلغ دریافتی محمدرضا خلعتبری از باشگاه پرسپولیس افزایش یابد.

همه اين اتفاقات در حالي رخ ميدهد که گفته ميشود سپاهان مشتري جديد خلعتبري است. از سوي ديگر در اين مدت خبري از فرد خيّري که رويانيان از او به عنوان کسي که ميخواست پول انتقال خلعتبري را بدهد، نبوده و با اين شرايط و با قسطي شدن پرداخت اين پول کار اين فرد هم راحتتر ميشود!