به گزارش افکارنیوز، محمد رویانیان در خصوص مذاکره یک تیم دیگر با خلعتبری اظهار داشت: من حدود سه ماه است که شبانه‌روز پیگیر آخرین وضعیت خلعتبری هستم و به هر کس رو انداختم تا بتوانم پول آوردن او را به ایران مهیا کنم البته اولین هدفم این بود که او در لیگ جعلی امارات بازی نکند.

وی افزود: اما متاسفانه یک تیم صنعتی بسیار ناجوانمردانه وارد عمل شده و در امارات گفت‌وگوی خود را با خلعتبری و عجمانی‌ها آغاز کرده تا زحمات ما را به باد دهد. ما زحمت کشیدیم آقایان به دنبال دادن تمام پول عجمانی‌ها هستند. چون پول برایشان معنی نمی‌دهد.

رویانیان ادامه داد: ‌ من اسم این باشگاه را نمی‌آورم اما چرا کسی نیست تا در این باره حرف بزند و بگوید در روزهایی که ما به دنبال تخفیف از عجمان هستیم تا پول این مملکت به جیب عرب‌ها نرود آنها با خیال راحت به امارات می‌روند و به عجمانی‌ها می‌گویند ما پول شما را می‌دهیم و تخفیف هم نمی‌خواهیم. این کار بسیار ناجوانمردانه است که من هم متاسفم.

وی خاطرنشان کرد: تمام کارهایی که آقایان در امارات انجام دادند تا خلعتبری به پرسپولیس نیاید را به مردم خواهم گفت که چه کسانی این کار را انجام داده‌اند. من روز و شب بازیکن به دنبال حضور خلعتبری در پرسپولیس بودم و بارها با خواهش و تمنا سعی کردم قیمت‌ها را پایین بیاورم به دنبال این رفتم تا از اسپانسر و کمک‌های مردمی استفاده کنم اما آقایان به امارات رفتند و اعلام کردند که حاضر هستند تمام پول را برای جذب خلعتبری پرداخت کنند.

مدیرعامل قرمزها در پایان تاکید کرد: این زرنگی نیست، این حرکت ناجوانمردانه است، آقایان بیایند و کارهای این تیم صنعتی را پیگیری کنند که چطور تلاشها و ما را دور میزنند تا به هدف برسند. من همه را به مردم میگویم تا همه چیز مشخص شود.