به گزارش افکارنیوز، نیمه نخست دیدار استقلال تهران برابر راه آهن سورینت از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی یک بر صفر آبی‌ها به پایان رسید. تک گل نیمه اول را محمد قاضی در دقیقه ۱۲، روی ارسال خسرو حیدری از کنار محوطه جریمه راه آهن با ضربه سر به ثمر رساند.

در این نیمه، دیداری نسبتاً برابر از سوی دو تیم به نمایش گذاشته شد و شاگردان ابراهیم‌زاده در همان دقایق نخستین می‌توانستند به گل برسند. در دقیقه سوم شوت امین منوچهری از داخل محوطه جریمه استقلال را مهدی رحمتی به راحتی در آغوش گرفت تا این فرصت برای راه آهنی‌ها از دست برود.

در ادامه کرنر ارسالی از سوی فرزاد آشوبی در دقیقه پنجم با ضربه سر رامین رضاییان همراه شد که این ضربه با اختلافی اندک از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد. با اینحال استقلالی‌ها هم بیکار ننشستند و در ادامه توانستند نبض بازی را کم کم در اختیار خود بگیرند و در دقیقه ۱۲ بود که ارسال خسرو حیدری از جناح راست و گوشه محوطه جریمه راه آهن با ضربه سر دقیق قاضی همراه شد تا استقلال به گل نخست برسد. در دقیقه ۱۴ بار دیگر استقلال می‌توانست به گل برسد. شوت خطرناک و سرکش قاضی از پشت محوطه جریمه راه آهن، با اختلافی اندک راهی اوت شد.

در دقیقه ۳۵، استقلال یکی از بهترین بخت‌های گلزنی‌اش را از دست داد. ارسال کوتاه فردین عابدینی از جناح راست استقلال با شوت قاضی همراه شد و واکنش دیدنی وحید طالب‌لو راه آهن را نجات داد تا نتیجه‌ی دیدار همچنان یک بر صفر باقی بماند.

در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم برای تغییر نتیجه بی سرانجام ماند و نیمه نخست با همان برتری یک بر صفر استقلال برابر راه آهن به پایان رسید.

استقلال با سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، جیلوید ساموئل، امیرحسین صادقی، جواد نکونام، پژمان نوری، محمد قاضی، هاشم بیکزاده، محمدمهدی نظری، پژمان منتظری، فردین عابدینی و راه آهن سورینت با وحید طالبلو، رامین رضاییان، ابراهیم کریمی، پیروز قربانی، حامد زمانی، سامان آقازمانی، غلامعباس (فرزاد) آشوبی، حسین پاشایی، رضا خالقی فر، بهادر عبدی و امین منوچهری در این دیدار حاضر شدند.