به گزارش افکارنیوز، منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار داشت: ناکامی‌های تیم ما در چند دیدار اخیر با بد بازی ‌کردن‌ امروز هم ادامه داشت. در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری ذخیره کنیم اما در نیمه دوم هم بد بازی کردیم و هم بد گل خوردیم و سرانجام بازی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن افزود: به گسترش فولاد تبریک می‌گویم، آنها تعصبی و درگیرانه بازی کردند اما احساس می‌کنم عدم حضور قربانی و یکی دو بازیکن دیگر ما کاملا احساس می‌شد.

وی با اشاره به فرصت‌های تیم گسترش فولاد، عنوان داشت: فرصت‌هایی که برای آنها ایجاد شد روی شروع‎های مجدد بود. دقیقا همین فرصت‌ها برای ما پیش آمد اما آنها استفاده کردند و ما نتوانستیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: یک تیم از شروع مجددها به بهترین نحو استفاده می‌کند و تیمی دیگر نمی‌تواند این کار را بکند.

وی با اینکه زندگی همچنان ادامه دارد صحبت‌های خود را اینگونه ادامه داد: امروز نفرات هجومی کمی در اختیار داشتیم. باید توپ‌ها را در زمین حریف حفظ می‌کردیم و پاس‌های سالم می‌دادیم اما در چند مورد پاس‌های اشتباه از تک به تک شدن مهاجمان ما با دروازه‌بان تیم گسترش فولاد جلوگیری کرد.

سرمربی راه آهن با بیان اینکه وقتی گل می‌خوریم همه بچه‌ها مقصر هستند، گفت: موجودیت تیم ما همین است و باید با همین داشته‌ها تیم‌مان را اداره و حمایت کنیم.

وي در مورد عملکرد نه چندان مناسب رامين رضائيان نسبت به زمان حضورش در صبا، گفت: او بازيکن خوبي است اما هنوز به همان سبکي بازي ميکند که در صبا بازي ميکرد.