به گزارشافکارنیوز:: در مسیر برگشت هواپیمای پرسپولیس از عتبات عالیات به ایران، این هواپیما با تاخیر در پرواز روبرو شد و فرصتی دست داد تا رویانیان به سوالات پاسخ دهد.

هواداران پرسپولیس در فرودگاه نجف دور سردار حلقه زده بودند. سردار هم که در اینگونه مواقع به وجد می‌آید پاسخگوی سئوالات و شبهات هواداران بود. رویانیان پس از آنکه هواداری در خصوص بازگشت دوباره کریمی به پرسپولیس از سردار پرس و جو کرد در اظهارنظری عجیب و غیرمنتظره وعده داد که در نیم فصل دوم یا نهایتا در فصل آینده کریمی را به پرسپولیس باز می‌گرداند!

محمد رویانیان در حالی این جملات را در تقابل با هواداران مشتاق پرسپولیس به زیان می‌آورد که پیش از این و پس از زاویه‌دار شدن روابطش با کریمی از او به عنوان ام‌المصائب فوتبال نام برده بود.
پس از گشوده شدن پرونده بازگشت علی کریمی به پرسپولیس البته با استناد به نقل قول سردار نوبت به خلعتبری رسید. مهاجم فصل گذشته سپاهان که روزهاست بحثانتقالش به پرسپولیس از عجمان امارات به بحثاول و آخر فوتبال ایران بدل شده است. البته با توجه به روند صعودی و قابل توجه پرسپولیس در نهایی شدن جذب خلعتبری، ادعای سردار در این خصوص با منطق و واقعیت همخوانی داشت.

اما در ادامه باز هم ماجرا تا حدی تغییر کرد. مجتبی جباری و پرسپولیسیشدن شماره ۸ همیشه ناراضی موضوع دیگری بود که در دیالوگهای هواداران با مدیرعامل سرخپوشان شنیده شد. البته سردار برخلاف اظهارات قاطعانهای که در خصوص بازگشت کریمی به زبان آورده بود این بار و در مورد پرسپولیسیشدن جباری تا حدی محتاطانهتر ظاهر شد. سردار که در خصوص جذب جباری حسابی از سوی هواداران سئوال پیچ شده بود در نهایت عنوان کرد که پس از مختومه شدن پرونده خلعتبری به سراغ جباری خواهد رفت.