به گزارش افکارنیوز: آلساندور ماتری، مهاجم سابق یوونتوس با ۱۱ میلیون یورو به میلان بازگشت تا دوباره پیراهن روسونری را بر تن کند.

او پس از بازگشت به باشگاه سابقش در گفت‌وگو با سایت این باشگاه عنوان کرد: از بازگشت به میلان احساس خاصی دارم. خیلی خوشحالم که بار دیگر فرصت پیدا کردم تا در باشگاه محبوبم بازی کنم. در میلان بزرگ شدم و توانستم به یک فوتبالیست حرفه‌ای تبدیل شوم. پیش از انتقال به میلان با آلگری صحبت کردم. او دوست داشت من در تیم او باشم. حالا همه چیز به من بستگی دارد. باید خودم را به او نشان دهم. تیم‌های دیگری نیز غیر از میلان بودند که تمایل داشتند من را به خدمت بگیرند اما وقتی از پیشنهاد میلان با خبر شدم خیلی سریع قبول کردم تا به این تیم بپیوندم.

ماتری درباره پوشیدن پیراهن شماره ۹ باشگاه میلان نیز گفت: ‌ این پیراهن ارزش زیادی در باشگاه میلان دارد. پیش از من بازیکنان مهمی این پیراهن را پوشیده‌اند که همگی الگو‌های ورزشی من هستند. زمانی که بچه بودم بازی‌های مارکو فان‌باستن را می‌دیدم و از بازی او لذت می‌بردم. خیلی دوست داشتم روزی بتوانم پیراهن شماره ۹ را که بر تن او بود، بپوشم. پس از او نیز ژرژ وه‌آ و فیلیپو اینزاگی این پیراهن را پوشیده‌اند که خیلی به بازی آنها علاقمند بودم.

آلساندرو ماتري درحالي راهي ميلان شد که کوين پرينس بوآتنگ غنايي با شالکه به توافق رسيد و راهي آلمان شد.