به گزارش افکارنیوز: علی پروین در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به نظرم بچه‌ها در ۱۰ دقیقه اول خیلی خوب فولاد را اسیر کارهای خود مخصوصا در ضدحملات و حرکت‌های تاکتیکی به قلب خط دفاع کردند.

وی افزود: فولاد تیم کوچکی نبود. آنها فوتبال را مخصوصا روی زمین خیلی خوب بازی می‌کنند اما پرسپولیس نیز زیر و رو شده بود. با توجه به وقتی که به دایی داده شده به نظرم حالا این تیم هم فوتبال را زیبا بازی می‌کند و هم پیروزی‌های زیبایی را که بسیار شیرین هم هست به دست می‌آورد.

پروین ادامه داد: ولی واقعا حیف شد این بچه‌ عالیشاه سه کارته شد. به نظرم او کمی بچگی کرد. البته در صحنه دوم فکر کنم حریف به عالیشاه خورد اما ما باید همیشه به تصمیم داوران احترام بگذاریم. او اگر زودتر تصمیم می‌گرفت دروازه حریف را باز می‌کرد. چون در محوطه ۱۸ قدم باید تکلیف توپ را سریعتر یکسره کنیم.

وی درباره دربی پیش رو نیز گفت: با بازی فولاد که جا دارد از همین جا به بازیکنان و کادر فنی تبریک ویژه‌ای بگویم دلم به آینده روشن است. هر تیمی که بتواند تمرکز بیشتری داشته باشد قطعا برنده دربی است. البته همیشه وقتی یک گل توسط یک تیم زده شده بازی قشنگ‌تر شده است اما من امیدوارم که پرسپولیس برنده باشد چون دلم روشن است و جوانان دایی نشان دادند تازه جمع شده‌اند.

اين پيشکسوت پرسپوليس خاطرنشان کرد: البته بچهها در بازيهاي قبلي هم بد نبودند اما بالاخره هر تيمي چند هفته نياز به هماهنگي دارد ولي بچهها بايد بدانند امير و ۹ مليپوشش خطرناک هستند و هرگز نبايد استقلال را دست کم بگيرند. با يک بازي جدي و بهتر نسبت به فولاد جوانان پرسپوليس ميتوانند کاري انجام دهند که در زندگي فوتباليشان ثبت ميشود. انشاءالله اين اتفاق خواهد افتاد.