به گزارش افکارنیوز، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرط جدایی محمدرضا خلعتبری از این تیم در پایان سال اول را اعلام و تاکید کرد از مدیرعامل سپاهان به خاطر بی احترامی که به هواداران پرسپولیس کرده شکایت خواهد کرد.

محمدرضا خلعتبری یکی از جنجالی ترین انتقالات فوتبال ایران از لیگ امارات به لیگ داخلی را رقم زد که در این میان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان بیشتر از استقلال درگیر این انتقال بودند. با این حال با توجه به اینکه پرسپولیس باید روز جمعه به مصاف استقلال برود این انتقال برای رقیب دیرینه سرخ ها هم حساس شده است.

محمد رویانیان که طی هفته های گذشته تلاش بسیاری کرده تا زمینه حضور خلعتبری در پرسپولیس را فراهم کند شرط جدایی این بازیکن در پایان فصل اول قراردادش را اعلام کرد. رویانیان در این مورد به خبرنگار مهر گفت: در قرارداد خلعتبری آمده است که در صورتیکه بخواهد در پایان سال اول قراردادش از پرسپولیس جدا شود، باید همه پولی که باشگاه پرسپولیس به عجمان داده را پرداخت کند بعد برود.

انتقال خلعتبری به پرسپولیس به سوژه اصلی برنامه نود تبدیل شده بود و محمدرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان یکی از معترضین به این انتقال بود. او که از صحبت های مدیرعامل پرسپولیس دلگیر بود روی خط برنامه نود آمد و تاکید کرد که پرسپولیسی ها برای انتقال خلعتبری مرتبک تخلفی شده اند. او همچنین گفت که این باشگاه نباید به خاطر جذب خلعتبری روی خلیج فارس منت بگذارد و بگوید به خاطر این نام چنین اقداماتی را انجام داده است.

محمد رویانیان هم که در آخرین دقایق این برنامه روی خط آمده بود با بیان اینکه رحیمی به هواداران باشگاه پرسپولیس توهین کرده است گفت که از رحیمی شکایت خواهد کرد. رویانیان تاکید کرد که این انتقال کاملا قانونی صورت گرفته و باشگاه پرسپولیس تخلفی را انجام نداده است. مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد که روز چهارشنبه فرد خیری که پول خلعتبری را داده معرفی خواهد کرد.