به گزارش افکارنیوز، محسن بنگر اظهارداشت: دربی هم مثل بقیه بازیها است ۳ امتیاز بیشتر ندارد اما طبعا حساسیتش بالاتر است و هواداران دو تیم به کمتر از برد راضی نمی شوند. هردو تیم هم بالای جدول هستند و شرایط خوبی دارند. به همین دلیل این بار دربی جذاب از کار در می آید.

وی ادامه داد: بر خلاف آنچه خیلی ها می گویند استقلال در خط دفاع عملکرد خوبی نداشته اما من این را قبول ندارم. بازیکنان استقلال جزو بهترین فوتبالیستهای ایران هستند و قرار نیست چون به استقلال خوزستان باخته اند به پرسپولیس هم ببازند.

بنگر افزود: پیروز مقابل فولاد شرایط ما را قبل از دربی بهبود بخشید. ما مقابل فولاد به آنچه می خواستیم رسیدیم و امیدوارم دربی را هم ببریم. با خلعتبری تیم ما کامل شده اما استقلال هم پرمهره است و بازیکنان بزرگی دارد. بر خلاف آنچه می گویند تیم ما هم کم تجربه نیست و شاید فقط یکی دو نفر تجربه بازی در دربی را نداشته باشند. فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه برای کدام بازیکن استقلال کری می خواند، گفت: همه بازیکنان استقلال دوستان من هستند و من برای آنها کری نمی خوانم.

بنگر درخصوص درگیری فصل گذشته که با نکونام داشت، خاطرنشان کرد: آن موضوع یک اتفاق فوتبالی بود و نکونام جزو بزرگان فوتبال ایران است.

وي درباره اينکه دوست دارد در دربي گل بزند يا نه؟ گفت: برايم مهم نيست در دربي گل بزنم يا نه. فقط برايم مهم است که تيمم در دربي برنده شود.