به گزارش افکارنیوز، ستاره برزیلی جدید میلان از بازگشت به جمع روسونری‌ها ابراز خوشحالی و تاکید کرد استقبال پرشور هواداران میلان از وی در بدو بازگشتش به ایتالیا برای او ارزش فراوانی دارد.

کاکا در بدو ورودش به فرودگاه لیناته میلان، جایی که ده‌ها هوادار منتظر استقبال از وی بودند، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: واقعاً خوشحالم چون می‌خواهم یک بار دیگر با پیراهن شماره ۲۲ خود برای میلان بازی کنم. شمار زیادی از هواداران برای من پیام خوشامدگویی فرستادند که این برایم ارزش فراوانی دارد. برخی روابط عاشقانه هرگز نمی‌میرند و رابطه من با میلان از دست روابط است. دوباره به خانه برگشتم.

طبق گفته رسانه‌های ایتالیایی قرارداد کاکا با میلان ۲ ساله است و در این ۲ سال او به ازای هر فصل ۴ میلیون یورو حقوق می‌گیرد که این رقم در مقایسه با حقوق ۱۱ میلیون یورویی که وی از رئال می‌گرفت به مراتب کمتر است.

سایت میلان نیز پس از عقد قرارداد با کاکا نوشت: ما دوباره با هم هستیم. این بار مانند آگوست سال ۲۰۰۳ که کاکا برای اولین بار وارد میلان شد، نیست. داستان بازگشت او فرق دارد. کاکا پیش از این از تمایل خود برای بازگشت به میلان گفته بود و امروز دیگر نیازی به توضیح دلیل بازگشت او نیست.