به گزارش افکارنیوز، سید رضا افتخاری - سرپرست کمیته فوتسال دراین باره اظهار داشت: قصد داریم تا جلسه توجیهی سرمربیان تیمهای لیگ برتری فوتسال کشور را به مدرسی خسوس کاندلاس - سرمربی تیم ملی برگزار کنیم. در واقع هدف از برگزاری این دوره این است که تاکتیک ها و تکنیک هایی که سرمربی تیم ملی در اردوها در دستور تمرینی بازیکنان قرار میدهد، در تمرینات باشگاهی نیز اجرا شود تا مشکلی وجود نداشته باشد.

وی افزود: این دوره روز شنبه ۳۰ شهریورماه راس ساعت ۱۰:۰۰ در سالن کنفرانس کمپ تیم های ملی برگزار می شود و سر مربیان تیم های صنایع گیتی پسند، صبا قم، شهید منصوری قرچک، دبیری تبریز، میثاق تهران، ملی حفاری ایران، شهرداری تبریز، فرش آرا مشهد، شهرداری ساوه، راه ساری، هلال احمر تبریز، گاز خوزستان، زمزم اصفهان و تاسیسات دریایی ایران حضور خواهند داشت.

سرپرست کمیته فوتسال در ادامه درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی و بازیهای دوستانه تیم ملی فوتسال تصریح کرد: ما به ۵ کشور پیشنهاد داده ایم تا با آنها چه در ایران و یا چه در کشورهایشان دیدار تدارکاتی داشته باشیم که منتظر پاسخ کشورها هستیم.

افتخاری در پایان خاطر نشان کرد: امروز نیز فینال رقابتهای نوجوانان بین دو تیم سیرجان و ساوه برگزار خواهد شد که از نزدیک شاهد برگزاری مسابقات در این رده بوده ام و خوشحالم که استانها به رده های پایه اهمیت می دهند. ضمن اینکه از میزبانی سیرجان در این رده سنی تشکر می کنم. در رده سنی جوانان نیز مسابقات با حضور ۴۸ تیم برگزار شد که طبق گزارشات رسیده، بازیها در این رده به بهترین شکل ممکن برگزار شده است.