به گزارش افکارنیوز، محمد فرامرزی در مورد شرایط سپاهان، گفت: شرایط سپاهان در دیدار گذشته سخت بود، اما فکر می‌کنم فردا وضعیت فرق می‌کند و برای حضور در جمع‌ بالانشینان ۳ امتیاز را کسب می‌کنیم. تمرینات خوبی صورت گرفته و امروز نیز آخرین تمرین خود را برگزار می‌کنیم.

وی در مورد اینکه در این چند وقت با تیم‌هایی روبرو شدند که دیدارهای گذشته خود را با شکست پشت سر گذاشته‌اند، عنوان کرد: مقابل فجر، گسترش فولاد و صبای قم حریفان‌مان چنین شرایطی داشتند، می‌دانید تیمی که شکست خورده بازیکنان و کادر فنی‌اش تحت فشار قرار دارند و آنها می‌خواهند از این وضعیت خارج شوند که این کار ما را سخت می کند، راه‌آهن فردا قطعا می‌آید تا با کسب پیروزی از این وضعیت خارج شوند، آنها انگیزه زیادی دارند و با توجه به شرایط تیم‌ها در جدول ما با انگیزه پیروزی به میدان می‌رویم تا به صدر جدول نزدیک شویم.

فرامرزی در مورد مصدومان و محرومان سپاهان خاطرنشان کرد: یعقوب کریمی هنوز به صورت صدرصد آماده نشده و او فردا به میدان نمی رود تا از هفته بعد بتواند بازی کند. به جز کریمی محروم و مصدوم دیگری نداریم.

وی در مورد اینکه زلاتکو کرانچار اعلام کرده دیگر ماندن مجتبی جباری نه به نفع خودش و نه به نفع سپاهان است، اظهار داشت: این موضوع را من هم خواندم در خصوص جباری همه صحبت‌ها انجام شده و باید تصمیم درستی گرفته شود، قرار است در این ارتباط خود علیرضا رحیمی وارد عمل شده و تصمیم‌گیری کند. هنوز جلسه و صحبت خاصی با مجتبی جباری نداشتم و خود مدیرعامل تیم در این ارتباط تصمیم‌گیری خواهد کرد.

سرپرست سپاهان در مورد اینکه محمد رویانیان اعلام کرده، زلاتکو کرانچار در کشورش کرواسی ممنوع‌الکار است و با این شرایط مسئولان سپاهان او را جذب کرده‌اند، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که در این خصوص نظری ندارم، هم مسئولان باشگاه و هم خود کرانچار نظرش را در این باره اعلام کرده و دیگر لازم نیست که من چیزی بگویم، اما فکر نمی‌کنم این موضوع خیلی منطقی باشد چرا که همه از شخصیت خوب و منطقی کرانچار شناخت دارند و می‌دانند او مربی بسیار خوبی است.

وي در پايان گفت: از هواداران خوب سپاهان ميخواهم مثل ديدار مقابل صباي قم مقابل راهآهن نيز از تيم ما حمايت کنند و باعث شوند با کسب ۳ امتياز به شرايط خوبي دست پيدا کنيم.