به گزارش افکارنیوز، پژمان نوری در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از دیدار مقابل پرسپولیس صحبت‌های زیر را انجام داد.

**: شرایط استقلال قبل از دربی چه طور است؟

شرایط خوبی داریم و بعد از شکستی که در اهواز متحمل شدیم، ریکاوری خوبی انجام دادیم و برای دیدار روز جمعه آماده می‌شویم.

**: نتیجه را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

نتیجه که قابل پیش‌بینی نیست ولی چون شرایط خوبی داریم و می‌خواهیم به بالای جدول برسیم تنها به سه امتیاز فکر می‌کنیم. من قبول دارم این بازی برای هواداران حساس است و بازیکنان دو تیم تمام تلاش خود را در زمین انجام می‌دهند. به اعتقاد من تیمی برنده می‌شود که تمرکز داشته باشد.

**: فکر می‌کنی این بازی مساوی هم داشته باشد؟

ما دوست نداریم نتیجه مساوی باشد ولی همانطور که گفتم این مسابقه شرایط خاصی دارد. یک طرف این بازی می‌تواند مساوی باشد.

**: خود تو چند سال در پرسپولیس بودی و حالا دیگر باید در استقلال مقابل تیم سابقت بازی کنی. این کار تو را سخت نمی‌کند؟

من چند سال در پرسپولیس بودم و شرایط هر دو تیم را می‌دانم اما فوتبال حرفه‌ای شده و اینگونه نیست که اگر یک بازیکن در یک تیم بازی کرد، به تیم رقیب نرود. همه چیز فرق کرده است. من به استقلال آمده‌ام و حالا همه تمرکزم روی این تیم است و قبول دارم که انتظارات از من بالاست چون شماره ۸ استقلال را هم پوشیده‌ام.

**: فکر می‌کنی برخورد هواداران پرسپولیس روز جمعه با تو چگونه باشد؟

من کوچکترین مشکلی با طرفداران و هواداران پرسپولیس ندارم ولی آنها را نمی‌دانم که با من مشکل دارند یا خیر. فقط این را بگویم با توجه به اینکه قلعه‌نویی به من اطمینان کرده و من را به استقلال آورده، مورد حمایت طرفداران این تیم هستم و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را برای آنها داشته باشم.

**: چه صحبتی با طرفداران دو تیم داری؟

من از همه طرفداران فوتبال میخواهم که حرمت بازیکنان حریف را نگه دارند و شرایط بازی را طوری حفظ کنند که دو تیم بتوانند فوتبال زیبایی انجام دهند. مطمئنا استقلال برای برد به زمین میرود و سعی داریم در وهله اول فوتبال زیبایی را ارائه کنیم.