به گزارش افکارنیوز، فرشاد پیوس در حاشیه‌ مراسم تجلیل از مرحوم ناصر حجازی درباره‌ برگزاری این مراسم گفت: این‌که در این مراسم هنرمندان هم حضور قابل توجهی داشتند، بسیار برایم جالب بود و نشان داد هنرمندان نیز فوتبالی هستند و حضورشان قابل تحسین بود. با هم ارتباط خوبی برقرار کردیم که امیدوارم این پیوندها ادامه داشته باشد.

مهاجم سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: این‌گونه همایش‌ها باید بیشتر برگزار شود و البته از کسانی که در فوتبال و سینما زنده هستند باید تقدیر صورت پذیرد و اسطوره‌ها در هنگام زنده بودن فراموش نشوند و به قول معروف پهلوان زنده را عشق است.

وی درباره‌ پیش‌بینی خود از داربی هم گفت: به عقیده‌ من مسابقه‌ جذابی خواهد بود و دو تیم در حال حاضر هجومی و رو به جلو کار می‌کنند و از همه مهم‌تر این است که پرسپولیس از استقلال سرحال‌تر است و بازیکنانش نیز جوان‌تر و باانگیزه‌تر هستند. البته استقلالی‌ها نیز باتجربه‌اند و به نظر من هر تیمی که بتواند از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کند، پیروز میدان است.

پیوس ادامه داد: از ته قلب دوست دارم پرسپولیس برنده‌ بازی شود ولی امیدوارم یک بازی تماشاگرپسند و جوانمردانه را از جانب دو تیم مشاهده کنیم و تماشاگران هم به بازیکنان، طرفداران حریف و داور بازی بی‌احترامی نکنند.

وي همچنين عملکرد دايي در مدت حضورش در پرسپوليس را مطلوب خواند و خاطرنشان کرد: وي توانسته تيم را پلهپله بالا ببرد و نتايج خوبي را براي پرسپوليس رقم بزند و اميدوارم در ادامه کار نيز تا پايان فصل موفق باشد.