به گزارشافکارنیوز، گوران لاوره اظهار داشت: مدیربرنامه من روز گذشته با مدیرعامل باشگاه جلسه داشت و فتح الله زاده قول داده که تا روز یکشنبه آینده بخشی از قراردادم را به صورت نقدی پرداخت کند. حتی او تاکید کرده که این قول و تعهد جدیدش را در رسانه ها اعلام کنم و این تاکید را نشانه ای برای ایستادن سر قولش عنوان کرده است.

لاوره درباره میزان مبلغ پرداختی متعهد شده از سوی باشگاه استقلال گفت: فتح الله زاده گفت که تا روز یکشنبه نیمی از مبلغ پیش قرارداد من یعنی ۴۰ هزار دلار را می پردازد و ۴۰ هزار دلار دیگر را تا قبل از سفر استقلال به تایلند پرداخت خواهد کرد. همچنین قرار است تا قبل از یکشنبه وضعیت اسکان من را مشخص کنند.

هافبک صربستانی استقلال تاکید کرد: فتح الله زاده به مدیر برنامه ام تاکید کرده است که حتی اگر یک دلار از ۴۰ هزار دلار پول او در روز یکشنبه کم بود حتما پاسپورت لاوره را به او تحویل می دهد.

وی درباره بازگشت به تمرینات استقلال گفت: تا روز یکشنبه صبر خواهم کرد و اگر باشگاه این بار به تعهدش عمل کند حتما همان روز در تمرینات استقلال حاضر می شوم.

لاوره درباره اظهار محبت مردم ایران و به خصوص هواداران تیم استقلال بعد از مصاحبه هفته گذشته اش با فارس گفت: عده زیادی از مردم مهربان ایران و هواداران دوست داشتنی استقلال بعد از آن مصاحبه از طریق ایمیل و پیام های اینترنتی من را به خانه خود دعوت کرده اند و از من خواسته اند که مردم ایران را با این جور رفتارها به دنیا معرفی نکنم. دوست دارم به مردم خوب ایران بگویم که صربستانی ها مانند ایرانی ها ملت مهربانی هستند و بدون شک من در بازگشت به کشورم به غیر از مسائل حرفه ای فوتبال ایران، چیزی جز محبت و مهربانی ها ایرانی ها نخواهم گفت.

وي در پايان در خصوص دربي روز جمعه نيز گفت: درست است که چند روزي در تمرينات نبودم اما به باشگاهم وفادار هستم و اميدوارم استقلال در دربي روز جمعه دل هواداران را شاد کند.