به گزارش افکارنیوز، مشکلات اخیر گوران لاوره بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال باعثشده تا مسئولان این باشگاه در شرایط کنونی روی پاداش‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا حساب باز نکنند این در حالی است که آبی‌پوشان پایتخت قصد داشتند مبلغ پیش پرداخت قرارداد وی را از طریق درآمدهای خود از AFC به وی پرداخت کنند. حامد افضلی مسئول روابط بین‌الملل باشگاه استقلال در این باره گفت: من در جریان شرایط قرارداد و نحوه پرداخت دستمزد لاوره نیستم ولی در خصوص مطالبات باشگاه استقلال از کنفدراسیون فوتبال آسیا باید بگویم که ما به خاطر بردهایی که داشتیم و نیز سفرهای خارج از خانه مطالباتی داریم.

وی افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا به ازای هر برد ۴۰ هزار دلار به ما پرداخت می‌کند که این پاداش بعد از بازی با الشباب و بوریرام در اختیار استقلال قرار نگرفته است. از طرفی AFC برای هر دیدار خارج از خانه هم ۲۰ هزار دلار به تیم‌ها پرداخت می کند که این مبلغ هم در خصوص آخرین دیدار خارج از خانه صورت نگرفته است.

مسئول روابط بینالملل باشگاه استقلال ادامه داد: ما در دو مقطع این پولها را از شروع لیگ قهرمانان دریافت کرده بودیم و این را هم بگویم که جرایمی که AFC در نظر میگیرد نیز از این مبالغ کسر خواهد شد.