به گزارش افکارنیوز، سامان گوران درباره دیدار دربی ۷۷ اظهار داشت: شک نکنید استقلال دربی را می برد که اگر نبرد من چون بالای یک میلیون شرط بسته ام، بدبخت می شوم! از روی اولی که دایی سرمربی پرسپولیس شد، گفتم انشاءالله پرسپولیس همه بازی هایش را ببرد اما دو تا را دربی را ببازد.

وی ادامه داد: قطعا دایی از دستم ناراحت می شود اما بعد از برد استقلال نیمی از شرطی که بسته ام را به دایی می دهم و از دلش درمی آورم. دوست دارم استقلال ۳ گل بزند اما همین که بازی را نبازد هم ارزش دارد. فکر می کنم فرهاد مجیدی هم گل بزند.

گوران در بخش دیگری از صحبت هایش افزود: اگر نیکبخت گل بزند که واقعا عالی است. اگر اینطور شود کل شرط هایم را وقف ایتام می کنم. الان از طریق فضای مجازی در اردوی استقلال حضور دارم و خودم را آنجا حس می کنم. فعلا تهران نیستم و به همین خاطر نمی توانم در اردوی این تیم حاضر شوم، هرچند که خیلی دوست داشتم این اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به دوستی اش با حنیف عمران زاده عنوان کرد: به حنیف گفتم مواظب باشد گل نخوریم. امیرحسین صادقی هم مدتی است تمرکزش را از دست داده و امیدوارم دو تایی با هم وسط دفاع را پوشش بدهند. البته من با سیدصالحی هم رفیقم و امیدوارم اگر قرار است پرسپولیس گل بزند، آن گل را سیدصالحی بزند.

گوران در پایان افزود: روز جمعه خیلی دوست داشتم به استادیوم بروم اما شرایطش مهیا نیست و باید به برج میلاد بروم.