به گزارش افکارنیوز، همایون بهزادی در مراسم تجلیل از زنده یاد ناصر حجازی، اظهار کرد: از همه حضار و هنرمندان مخصوصا سید محمد خاتمی تشکر می‌کنم و بنده خاک زیر پای تمام ملت ایران هستم، زیرا اگر شما نبودید ما هم نبودیم. ناصر حجازی فرزند زیباروی ایران عزیز و عاشق همه ایرانیان بود.

پیشکسوت فوتبال ایران، ادامه داد: من ۹ روز در کما بودم و ممکن است مدت زیادی به زندگی من باقی نمانده باشد، اما به خاطر ناصر گله دارم. آقای خاتمی، ناصر می‌خواست مربی تیم ملی شود، ‌ اما نگذاشتند و چقدر زیبا بود اگر اجازه این کار را نیز به او هم می‌دادند. او ۱۰ سال پیش و زمانی که در اوج بود دوست داشت هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد. خب چه می‌شد حتی برای چند دقیقه‌ هم که شده او را سرمربی تیم ملی می‌کردید که اگر می‌برد که عالی بود و اگر هم می‌باخت برکنارش می‌کردید.

وی با اشاره به این که بسیاری از روزها با مرحوم حجازی درددل می‌کردیم، گفت: من نمی‌خواهم خودم را راحت و شما را ناراحت کنم. من ۹ روز به آن دنیا رفتم که خدا خواست برگردم. ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران و خوش اخلاق و خوشگل بود. خداوند عده‌ای را ذاتا خوشگل می‌آفریند و آن را نمی‌شود کاری کرد که ناصر از جمله این افراد بود.

بهزادی با بیان این که ناصر حجازی فردی با معرفت و مردمی بود، با سرودن قطعه شعری در مورد " ناصر حجازی " به صحبت‌های خود پایان داد.

معرفت در گرانی است که به هر کس ندهند

پرطاووس قشنگ است به کرکس ندهند