گروه ورزشی

- انتخابات شورای شهر تهران در دوره اخیر با استقبال گسترده اهالی ورزش روبرو شد و خیل گسترده‌ای از ورزشکاران قدیمی و مدیران ورزشی در این انتخابات شرکت کردند تا بلکه بتوانند در عرصه سیاست نیز صاحب قدرت شوند.

به گزارشافکارنیوز؛ محمد علی آبادی رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی و رئیس فعلی کمیته المپیک که طی سال‌های اخیر به دلیل اقدامات درخشانش در حوزه ورزش به شدت مقبولیت و کاریزمای خود را از دست داده، یکی از مدیرانی بود که تصمیم گرفت تا شانس خود را در انتخابات شورای شهر محک زده و به نوعی دوباره وارد جرگه سیاست شود.

علی آبادی که ۴ سال پیش پس از دوران مدیریت در عرصه ورزش در بازگشت دوباره به عرصه سیاست به عنوان وزیر پیشنهادی احمدی‌نژاد در دولت دهم شکست سختی خورد و نتوانست به گردونه سیاسیون وارد شود، این بار تصمیم گرفت تا با کمرنگ شدن خاطرات ۴ سال گذشته از طریق انتخابات شورای شهر شانس خود را آزمایش کرده و از این کانال در عرصه سیاسی کشور برای خود صاحب کرسی شود.

علی آبادی که از نفوذ رسانه‌های ورزشی برجامعه مخاطبین آگاه بود، برای اقبال عمومی بیشتر یکی از روزنامه‌های نسبتا قدیمی ورزشی به عنوان پایگاهی برای تبلیغات خود در انتخابات شورای شهر استفاده کرد اما عملکرد او در عرصه ورزش چیزی نبود که به این آسانی و با تبلیغات از یاد برود و شکست دوباره او را در انتخابات شورای شهر را رقم زد تا علی آبادی برای بار دوم در بازگشت به عرصه سیاسیون ناکام بماند و نتواند به مردم پایتخت خدمت کند و در ‌‌نهایت بعد این شکست مفتضحانه، علی آبادی ماند و صورتحساب تبلیغات شورای شهر!

رئیس کمیته ملی المپیک هم راه جالبی برای پرداخت بدهی خود به روزنامه ورزشی انتخاب کرد و یکی از اقوام سردبیر این روزنامه ورزشی را همراه کاروان ورزشی نوجوانان ایران به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در نانجینگ چین اعزام کرد تا به نوعی صورتحساب را تسویه کند!

گفته میشود این فرد که البته هیچ سررشتهای از خبرنگاری نداشت، در این سفر جای یک خبرنگار را گرفت و حتی به اندازه خبرنگاران سایر رسانههای گروهی پول توجیبی به دلار دریافت کرد اما کمتر کسی او را در سالن و ورزشگاههای محل برگزاری مسابقات دید! و این فامیل نسبتا نزدیک بیشتر وقت خود را به گردش و تفریح در شهر نانجینگ چین گذارند!