به گزارش افکارنیوز، گل محمدی: هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی با حضور ۶ تیم از استان های مختلف کشور و در سه ماده مارپیچ، پرشی و حرکات نمایشی برگزار شد.
مسابقات بصورت انفرادی انجام شد و تیم شرکت کننده از استان تهران با درخشش سعید رزاقی در هر سه ماده رقابت ها، در سکوی قهرمانی قرار گرفت.

رئیس انجمن اسکی روی آب ادامه داد: در رشته ی اسکی روی آب علاوه بر سعید رزاقی از لحاظ فنی نسبت به سایر ورزشکاران در شرایط مطلوبی قرار دارد در رده جوانان نیز آرمان ماهیگیر نسبت به گذشته رشد و پیشرفت محسوسی داشته است. البته با بررسی های دقیق و ارزیابی های مسئولان کمیته فنی در نهایت سعید رزاقی نماینده تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی است.

رئیس انجمن افزود: تیم ملی اسکی روی آب مسابقات قهرمانی آسیا را در چهارم مهر ماه سال جاری در اندونزی شهر جاکارتا در پیش دارد. لذا آماده ی حضور پرقدرت در این مسابقات می شویم.

گل محمدی ادامه داد: تیم ملی اسکی روی آب کشورمان نسبت به سایر رقبای شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا از سطح فنی ضعیف تری برخوردار است. فاصله فنی اسکی بازان ایرانی با سایر تیم ها ی حاضر در این مسابقات بسیار زیاد است لذا امیدوار به کسب مدال و مقام در این مسابقات نیستم.

وی افزود: بانوان فعال در رشته اسکی روی آب جهت تمرین و حضور در مجموعه ورزشی آزادی با مشکل مواجه هستند.
حراست مجموعه آزادی از حضور و فعالیت بانوان اسکی باز در این دریاچه ممانعت به عمل می آورد و حضور بانوان در دریاچه آزادی را منوط به اعلام رسمی و کتبی معاونت بانوان بیان داشته است.

گل محمدی ادامه داد: انجمن اسکی روی آب جهت رفع مشکل فعالیت و تمرین بانوان در دریاچه آزادی نامه های متعدد و پیگیری های مستمری را با معاونت بانوان صورت داده است. تاکنون متأسفانه هیچ گونه رسیدگی و فعالیتی در خصوص رفع مشکل حضور بانوان در مجموعه ورزشی آزادی از سوی معاونت بانوان انجام نشده است.

رئیس انجمن اسکی روی آب افزود: معاونت بانوان پیش تر اعلام داشته است که حضور بانوان در مجموعه ورزشی آزادی و تمرین آنها بلامانع است. معاونت بانوان با فعالیت بانوان مشکلی ندارد اما حراست مجموعه ورزشی خواستار ارسال کتبی این اجازه نامه از سوی معاونت بانوان به حراست مجموعه آزادی است لذا بیان داشته اند تا هنگامی که از سوی معاونت بانوان نامه ی کتبی دریافت نکنیم از حضور بانوان جلوگیری می کنیم.

گل محمدی افزود: انجمن اسکی روی آب و همچنین بانوان علاقمند به این رشته بدلیل کوتاهی و درگیری هایی که بین دو مجموعه معاونت بانوان و حراست مجموعه ورزشی آزادی صورت گرفته بلاتکلیف هستند و متأسفانه پیگیری هایمان هم نتیجه بخش نبوده است.

وی ادامه داد: انجمن اسکی روی آب برای رشد و پیشرفت این رشته در کشورمان و آشنایی و علاقمند کردن جوانان با اسکی روی آب تمام تلاش خود را بکار گرفته است. البته مشکلات مالی و کمبود بودجه فعالیت انجمن اسکی روی آب را با مشکل جدی مواجه کرده است اما به عنوان رئیس انجمن از هیچ گونه تلاشی جهت حفظ این رشته در کشورمان کوتاهی نمی کنیم و امیدواریم که مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون انجمن های ورزشی نیز حمایت و پشتیبانی لازم را انجام دهند.