به گزارش افکارنیوز، تمرین امروز استقلال در شرایطی آغاز شد که هوای آفتابی تایلند، رضایت استقلالی‌ها را در پی داشت.

در حالی که بازیکنان استقلال تمرینات خود را دنبال می‌کردند، سرمربی استقلال نسبت به حضور حدود ۵۰هوادار تایلندی در اطراف زمین، اعتراض کرد. البته حتی اعتراض استقلالی‌ها هم نتیجه‌بخش نبود چرا که این هواداران همچنان در کنار زمین تمرین، به نظاره ایستاده بودند.

مسئولان تیم تایلندی بر این باور بودند که با توجه به اینکه دومین جلسه تمرینی پیش از بازی هم، رسمی است و باید به مدت یک ساعت انجام بگیرد اما در نهایت با پیگیری‌های حامد افضلی، استقلال توانست به مدت یک ساعت و سی دقیقه تمرین کند.

۳ هوادار تایلندی از ساختمان شیشه‌ای کنار زمین در حال فیلمبرداری از تمرین استقلال بودند که بلافاصله بنا به خواست قلعه‌نویی نسبت به این مهم اعتراض شد تا آنها از این محل به بیرون، هدایت شوند. قرار است در نشست هماهنگی صبح فردا، مسئولان استقلال اعتراض خود نسبت به این مسئله را به ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعلام کنند.

خسرو حیدری امروز هم در کنار تیم تمرین کرد تا این موضوع رضایت کادرفنی را در پی داشته باشد.

بعد از گذشت دقایقی از تمرین و بنابه خواست استقلالی‌ها، تمرین تیم زیر نور انجام گرفت.

بازیکنان استقلال پس از گرم کردن زیر نظر حاج‌قاسم، در قالب دو تیم به فوتبال درون تیمی پرداختند. در ادامه هم تمرین ضربات ایستگاهی در دستور کار قرار گرفت.

طبق برنامه اعلام شده، بازیکنان تیم ساعت ۶ به وقت ایران، شام خود را در هتل صرف کرده و سپس برای استراحت راهی اتاقهایشان میشوند.