به گزارشافکارنیوز، علی امیری در مورد اتفاقات حاشیه ای که شب گذشته در هتل محل اقامت این تیم رخ داد، اظهار داشت: از ظهر روز گذشته تحرکاتی در هتل مشاهده شد و به ما اعلام کردند که قرار است یک جشن عروسی در هتل برگزار شود. ما به این موضوع اعتراض کردیم اما گفتند تا ۱۰ شب همه چیز تمام می شود اما این طور نشد. ما از همان روز اول از مسئولان هتل خواسته بودیم که دو طبقه مجزا را به ما اختصاص دهند اما گفتند از قبل اتاق ها رزرو شده و نمی توانند کاروان استقلال را در یک جا مستقر کنند اما بعدا مشخص شد که این طور نیست و خود ناظر AFC هم دید که اتاق ها خالی بوده است.

وی افزود: این هتل استخر روبازی دارد که شب گذشته در این مکان میهمانی گرفتند و با اکو دادن به صدای خواننده آرامش را از تیم گرفتند. ما متوجه شدیم که همه این اتفاقات از قبل برنامه ریزی شده است و هر موقع هم می گفتیم مدیرهتل کجاست می گفتند او نیست و بیمارستان است اما امروز صبح او را صحیح و سلامت دیدیم.

معاون باشگاه استقلال تصریح کرد: بعد از اینکه با اعتراض زیاد توانستیم این میهمانی را تعطیل کنیم این افراد را در اتاق های راهرویی که ما بودیم جا دادند و این افراد متاسفانه با ایجاد سروصدا و کوبیدن پاهای خود به زمین جور دیگری به آزار بازیکنان پرداختند و مانع از تمرکز آنها برای خواب شدند. ما تا ۵ صبح بیدار بودیم تا این سرو صداها را کم کنیم و با اعتراضی که می کنیم این حاشیه ها را کمتر کنیم.

امیری ادامه داد: حتی امیر قلعه نویی هم به ناظر بازی تمام این موارد را گفت و خود ناظر هم متوجه شد این اتفاقات به عمد صورت می گیرد. من هم قضیه را به علی فتح الله زاده اطلاع دادم و سپس با مسئولان فدراسیون تماس گرفتیم و آقای کفاشیان قول داد که این موضوع را به طور رسمی پیگیری کند. ما فقط امیدواریم که امروز در زمین طوری بازی کنیم که جواب این کار آنها را در زمین بدهیم و با صعود خود این شب را فراموش کنیم. بازیکنان انگیزه پیدا کرده اند و می خواهند در زمین جواب این کار زشت تایلندی ها را بدهند.

ديدار تيم هاي استقلال و بوريرام ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران آغاز مي شود.