به گزارش افکارنیوز، لوکا بوناچیچ در مورد دیدار استقلال مقابل بوریرام تایلند گفت: اعتقاد دارم استقلال برتری محسوسی نسبت به حریف تایلندی خود دارد و می‌تواند در دیدار برگشت موفق باشد. بازی رفت دو تیم را از طریق تلویزیون دیدم و اگر استقلال در دیدار برگشت با درایت امیر قلعه‌نویی مقابل حریف خود هوشیارانه بازی کند می‌تواند به راحتی نتیجه دیدار رفت را تکرار کند و با پیروزی بازی را به پایان برساند.

وی افزود: امیدوارم مصدومان استقلال به این بازی رسیده باشند چرا که آنها در این مسابقه می‌توانند به تیم خود کمک کنند. استقلال در آسیا بیرون از خانه بهتر بازی می‌کند و فکر می‌کنم این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر مسابقه رفت به سود استقلال به پایان برسد.

بوناچیج در مورد روند ذوب‌آهن و دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: ‌در روند خوبی قرار داریم هم ما و هم اعضای تیم این تلاش را می‌کنیم تا این روند رو به جلو را حفظ کنیم. می‌خواهیم برای کسب امتیاز به تبریز برویم و آنجا بتوانیم مقابل گسترش فولاد نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربي ذوبآهن در مورد تغيير مديريت اين تيم اظهار داشت: به طور حتم تصميماتي که از سطوح بالا گرفته ميشود در روند تيمي ما تاثير منفي ندارد. من همانطور که با خسرو ابراهيمي به صورت حرفهاي کار مي کردم همين روند با سعيد آذري انجام خواهم داد. وظيفه من به عنوان سرمربي و گروهي که با آن کار ميکنم اين است که همگي در کنار بازيکنان تلاش کنيم تا تيم به شرايط خوبي برسد.