به گزارش افکارنیوز، علی فتح الله زاده عصر امروز چهارشنبه و پس از پیروزی استقلال برابر بوریرام در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: قبل از بازی هم گفته بودم که بازیکنان استقلال یا می میرند یا برنده می شوند. خوشحالم که کادر فنی و بازیکنان استقلال در این دیدار با غیرت و مردانه جنگیدند و توانستند به یک پیروزی شیرین و ارزشمند دست پیدا کنند.

فتح الله زاده ادامه داد: از اینکه بازیکنان استقلال توانستند با کسب این پیروزی دل مردم ایران را شاد کنند از آنها تشکر می کنم. ما هم از شادی مردم ایران خوشحال هستیم و امیدوارم بتوانیم در مرحله نیمه نهایی هم به یک پیروزی دیگر دست پیدا کنیم.

علی فتح الله زاده خاطرنشان کرد: استقلال در نیمه دوم بسیار خوب و بابرنامه بازی کرد و بازیکنان با غیرتی که از خود نشان دادند توانستند شکست را با پیروزی عوض کنند. کادر فنی ما در نیمه دوم برنامه خوبی برای این بازی داشت و امیدوارم در مرحله نیمه نهایی هم بتوانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه پاسخ خوبی به کارشنکنی تایلندی ها دادیم از سفرش به کره جنوبی برای تماشای دیدار رفت مرحله نیمه نهایی برابر اف سی سئول کره خبر داد و گفت: از همه مردم ایران که دعا کردند تا استقلال در این دیدار به پیروزی برسد تشکر می کنم.