به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان در دیدار با بوریرام حرکت جالبی انجام داد و یک پروانه اسیر در چمن ورزشگاه را آزاد کرد.

این بازیکن دقایقی پس از این صحنه یکی از بهترین گل های لیگ قهرمانان را به ثمر رساند و از فاصله ای ۳۵ متری دروازه بوریرام را با شوتی سرکش گشود تا صعود استقلال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان قطعی شود.

این حرکت تیموریان و گل زیباش بازتاب خوبی در رسانه های خارجی داشت.

روزنامه متروی لندن با چاپ عکس های تیموریان در حال آزاد کردن پروانه نوشت: بازیکن سابق فولام و بولتون که در تیم استقلال زادگاهش بازی می کند در جریان دیدار با بوریرام تایلند در لیگ قهرمانان آسیا به یک پروانه که در خطر مرگ قرار داشت کمک کرد تا به زندگی ادامه دهد.

این روزنامه در ادامه نوشت: این هافبک جنگنده و درگیر بازی خود را متوقف کرد تا پروانه ای را نجات دهد و البته خیلی زود پاداش این حرکتش را گرفت و از فاصله ای ۳۵ متری گلی زیبا به ثمر رساند.

سایت یاهو نیز با انتشار عکس ها و همچنین فیلم گلزنی تیموریان در این خصوص نوشت: آندرانیک تیموریان ستاره ایرانی که سابقه بازی در تیمهای فولام و بولتون را دارد، در دقایق آخر بازی تیمش استقلال مقابل حریف تایلندی ، یک پروانه را به آرامی از روی زمین چمن برداشت و به جایی امن برد . او چند دقیقه بعد پاداش این کارش را گرفت و با شوتی دیوانه کننده از ۳۵ متری گل بسیار زیبایی را به ثمر رساند. البته شوت که نه " صاعقه ای ویران کننده".