به گزارش افکارنیوز، قضاوت محسن قهرمانی در بازی پرسپولیس و سپاهان با اعتراض شدید پرسپولیسی ها همراه شد و بازیکنان این تیم معتقدند که داور با اشتباهی که در دقیقه ۲ انجام داد همه چیز را به هم ریخت. پیام صادقیان هم از عملکرد قهرمانی به شدت انتقاد و تاکید می کند که او نباید برای قضاوت این بازی مهم انتخاب می شد.

صادقیان در خصوص حاشیه های بازی پرسپولیس و سپاهان به سوالات پاسخ داد. حرف های هافبک پرسپولیس را می خوانید.

* از بازی با سپاهان صحبت کن.

- حرفی برای گفتن باقی نمانده است. همه دیدند در زمین چه اتفاقاتی افتاد و اشتباهی که قهرمانی کرد واضح بود. او کاری کرد که ما ۹۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کنیم و این در حالی است که بازیکنان سپاهان مرتکب خطا شده بود. شجاع خلیل زاده به زیبایی روی میثم حسینی سالتو بارانداز زد و به نظرم اگر در وزن خودش در مسابقات جهانی کشتی شرکت کند، صد درصد قهرمان جهان می شود. اصلا خطایی انجام نشد و حالا این اتفاقات رخ داده است. در این باخت فقط محسن قهرمانی مقصر است.

* بازیکنان پرسپولیس در آن صحنه چه صحبت هایی با قهرمانی داشتند؟

- بازیکنان ما مدام می گفتند بازیکن حریف خطا کرد ولی قهرمانی گفت که میثم حسینی خودش می داند چه کار کرده است. فکر می کنم قهرمانی در مجموع مشکل روحی روانی دارد! او می خواهد خودش را به هر طریقی که شده نشان دهد و رو به کارهای عجیب و باور نکردنی بیاورد و ژست ها و قیافه های عجیب بگیرد. کارهای قهرمانی واقعا عادی نیست.

* در مورد حرف های جنجالی دایی که گفته ما شماره حساب نزدیکان قهرمانی را نداشتیم چه صحبتی داری؟

- حتما یک چیزهایی وجود دارد که دایی اینطور حرف زده است. او دروغ نمی گوید و از خیلی چیزها آگاه است. ما در کورس قهرمانی هستیم ولی در یک بازی اینطوری بلا سرمان می آورند. دایی هم به عنوان سرمربی حق دارد ناراحت باشد. او اگر چیزی نمی دانست این حرف ها را نمی زد. جریانی پشت پرده است که نمی خواهد پرسپولیس قهرمان شود اما مطمئن باشید بازیکنان باغیرت پرسپولیس اجازه نمی دهند این جریان به هدفشان برسند. واقعا دستشان درد نکند که ما را اینقدر ساده بازنده کردند. هواداران هم دیدند که چطور سر تیم ما را بریدند. با این حال باید این شکست را جبران کنیم و در جدول بالا بیاییم. قهرمانی واقعا مشکل روحی روانی دارد.

* اگر ۱۰ نفره نمی شدید، نتیجه طور دیگری رقم می خورد؟

- ما در اصل با ۱۰ نفر وارد زمین شدیم و الان هم دیگر نتیجه عوض نمی شود. نباید قهرمانی را برای بازی های بزرگ انتخاب کنند. وقتی تیم ما در دقیقه ۲ اخراجی می دهد دیگر چه توقعی می توان داشت. با این حال پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد.

* با قهرمانی حرف نزدی؟

- خیر، من گفتم اگر حرف بزنم صددرصد اخراجم می کند. او می خواهد با هر روشی که شده خودش را نشان دهد.

* فکر می کنی با قهرمانی بابت این اشتباه برخورد جدی شود؟

- او باید با محرومیتی سنگین مواجه شود تا دیگر از این کارها نکند. البته با محرومیت قهرمانی هم چیزی برای ما درست نمی شود. چه کسی جواب از دست دادن این سه امتیاز را می دهد؟ با این حال قهرمانی حداقل باید ۷ بازی محروم شود. او واقعا کمر پرسپولیس را شکست.

* در خصوص بازی بعد صحبت کن.

- شک ندارم بازی با فجرسپاسی را می بریم. بازی دشواری داریم اما باید پیروز شویم و در جدول صعود کنیم.